Hiç sevgilisi olmamış erkek size ne anlam ifade eder?

25 yaşında kadar , sevgili aşamasında ilk ne düşünürsünüz yada evlilik zamanında ne düşünürsünüz , ve böyle biriyle ilişki yaşamaya başladınız baskın taraf olma çabası içine girermisiniz ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• pek olumlu düşünmem yani de baskın olma konusuna gelince ilişki yaşamamış biri karşısında baskın olma çabasına girilmesine gerek yok. Yaşamış olan yaşamayandan daha baskın olacaktır zaten otomatikman tecrübesi olduğundan.

0|0
    0|2
    • ne büyük bi tecrübedir o öyle kucaktan kucağa oturma tecrübesi :))

• İşte bu zihniyetle yaklaştığınız için sevgiliniz olmuyordur belki Formatlayın kendinizi. Sevgili dendiği zaman aklınız direk belden aşağıya gidiyorsa o noktada sevgilinizin olmamış olması da normaldir zaten. Sapkın zihniyetten çıkmanız dileğiyle.

Kızlar Ne Diyor 3

• olabılır sorun deıl bence.. ama neden olmadıgı onemlı.. yanı utangıclıktan mı yoksa farklı seylerden mı sormak ıyıcıce ogrenmek lazım..

0|0
    0|1
    • Hangi durumlardan kaynaklı olsa itici gelir

• biraz utangacsa

• utangac olabılır bunda bırsey yok.. ama hanı kızlara nasıl davranacagını bılemedıgı ıcın sıkıntı olabılır ılk basta.. ama zamanla alısır.. bence problem deıl:D

• tahminen işsiz güçsüzdür parasızdır korkak utangaçtır hiç haz etmem yani:D:D

0|0
    0|2
    • işi gücü parasıo varsa utangac degilse ama yinede olmadıysa ;)

• herkezin parası olsa paranın değeri olmaz utangaçlığa bişi demiyorum ama diyerleri olağan şeyler

• Hiç sevgilisi olmamış bir kız hakkında sen ne düşünürsün(misal ben:))

0|0
    0|1
    • benimde gerçekten ama gerçekten çıktığım olmadı hep öylesine hiç sevgilisi olmamış birisiyle aynı sayılırız farkı yok hiç şansız kişidir kanımca örnek ben

• sarıl bana :))))

Erkekler Ne Diyor 3

• 4 Ever Alone.

0|0
    0|0
  • bende bu sorunun cevap sabırsızlılkla bekliyorum :))))

0|1
    0|0
  • dostum bu durumdan şikayetçimisin, ben 18 yaşımdan beri yalnızım keşke hep yalnız olsaymışım diyorum.

0|0
    0|0
    • Biraz şikayetçiyim yani bi zaman sınırı koydum eğer olmazsa farklı yollardan başlıyacam ve hiç bitirmeyecem evlenmiyecemde

• Senin gördüğün gibi olmuyor dıştan bakınca yaşamak lazım ,

• ne diyim sana dostum ne biliyosan onu yap

Yükleniyor...