Ona bu kadar güzel mesaj yazdım cevap bile yazmadı. Ben ne yapmalıyım sizce?

Ona bu kadar güzel mesaj yazdım Cevap bile yazmadı ..

şimdi onu bi kaç gün aramasam akillanır mı ? :'(

Her anında yanında olmak istiyorum,

Dizine yatıp televizyon izlerken uyumak istiyorum,

Sabah kalktığında Sana kahvaltını hazırlamak istiyorum..

Hayatının Anlamı olmak istiyorum,

Beni herşeyden çok sev istiyorum,

Seninle uyuyup seninle kalkmak istiyorum..

Güvenimi kırmasın istiyorum..

Sadece Sevgilim değil , En Yakınım ol istiyorum..

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• bugun her soruya bu yorumu bıraktım özelliklede bu 3 harfli şeyden cok sey ısteyenlere..Hani şu senin deli qibi sevdiqin insan bir qün sana seNi seviyorum der de çıkarsanız anlatayım neler olacak: İlk önce sana seni sevdiqini söyleyecek senin için uqraşacak seni mutlu edecek sana sarılacak seni öpecek sana istediqin herşeyi verecek.Hediyeler alacak seninle uyuyacak qezecek birlikte kahkahalar atacaksınız.Sonra yemek sonra resim herşeyi birlikte yaşayacaksınız.Ayakların yerden kesilecek herkese onu anlatacaksın hatta ondan başka hiç bir şeyi konuşmayacaksın.Onun sonsuza dek yanında olacaqını düşünüp onun için herkesi karşına alacaksın.Hayatını ondan ibaret qibi anlatacak ve yaşayacaksın.Gözlerinde kaybolacaksın ellerini bırakmak istemeyeceksin üşüdüqünde ona sarılacaksın kalbinin atışını hissedeceksin kokusunu ciqerlerine kadar ezberleyeceksin... Ne zaman ne yaptıqını, mimiklerini kirpiklerini ellerini aklına qelecek ne varsa bir bir aklına işleyecek hepsinin şekli şemali.. Herşey qüzel qidiyor diyeceksin sonra bir şey olacak... Bir soqukluk qirecek araya bir umursamama bir takmama.İşte o zaman yerden kestiqi ayaklarınla çakılacaksın yere.Bir şey olmayacak vücuduna ama kalbin parçalanacak.Öleceksin her gün çünkü o senden sıkılmış olacak çünkü o senden bıkmış artık başka tatlar arıyor olacak çünkü o çoktan bir başkasıyla konuşmaya başlamış senden kurtulmanın yolunu arıyor olacak... Sen ne mi olacaksın?Hayatına qiren her insana onun sana yaptıqı bu şerefsizliqi ödetmeye çalışacaksın.Canı yansın isteyeceksin senin mutluluqunu duysun kahrolsun diye dualar edeceksin.Onsuz mutlu olabileceqini kanıtlamaya çalışacaksın nefret ede ede seveceksin.Bir qün bana qelirse asla dönmeyeceqim yalanına kendini inandıracak ama hep qelmesini bekleyeceksin.. Sen ne mi olacaksın? Sen, yaşarken öleceksin.

0|1
    0|0
  • Duyguların halbuki o kadar saf temiz be içten ki bir mesajı değil bin mesajı hakediyor üzüldüm senin adına

1|0
    0|0
  • Bu mesaja cevap yazmayan adamla daha ne isin olcak harcatma kendini

0|0
    0|0
  • bunları iyi giden bi ilişkide yazmadın sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...