Hayata yenik düşüm resmen.

dün sevgilimden ayrıldım.bugün kanser olabilme ihtimalim çıktı bunu ona mesaj olarak attım ama cevap vermyor siz olsaydınız ne yapardınız...onca şey yazdım yine cevap yok..oysa sevdiğini söylerdi..benm yalan söylediğimimi düşünüyo yoksa.bunu ona nasıl ıspalarım...ayrıyırz

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle sen sevgilinden çok sağlığını düşünmelisin kanser olma ihtimalim var diyorsun Allah göstermesin kanser olursan o hastalığı yaşarsan sevgi aşk aklına bile gelmez..sevgilinin sana döndüğünü varsayalım hastayken bu mutluluğu yaşayamazsın önce can sonra canan sağlığına dikkat et...söylediklerimi önemsemiyorsan onun sana dönmesini hastalığın yoluyla sağlama ileri zamanlar da acaba bana acıdığı için mi döndü şüphesi oluşacak arama sorma bekle ona kaybetme korkusunu hissettir o zaman dönecektir

0|0
    0|0
    • çok doğru söyledinz.öyle yapacağım zaten artık

Erkekler Ne Diyor 11

• O kadar ciddi bir hastalığın olduğu-olacağı halde tınlamıyorsa fazla üstlemenin anlamı yok, sende önüne bak gitsin.. Hayat ondan ibaret değil sonuçta..

0|0
    0|0
  • yalan yok sevgilim kanser olsa gönlünce olurum ama hayat da devam ediyor sonuçta.

0|0
    0|0
  • Tam tersi hayata daha çok sarılman gerekiyo. Eğer seni gerçekten sevmiş olsaydı ne olursa olsun böle bi durumda, yalan söylediğini düşünse bile arayıp sorması gerekirdi. Bu arada Allah acil şifa versin.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • offfffffffffffffffffffff tamda anına denk geldi :((((((((((

• yalan sölemek için yada onun böle düşünmesini gerektiren durum mu var ?

bence hiç koşma bu saatten sonra birak kaçan kovalanir sen hayatina devam et hayirlisi neyse o olsun inş. tez vakit iyileşirsin mutlu olmaya ihtiyacin var !

0|0
    0|0
    • sağolun..ben belki bana destek olur die düşündüm...yanıldım :(

• bi nevzemi yararim olduysa ne mutlu bana :) he şöyle ol hayat sana değil sen hayata gülümse :)

• umarım hep öyle olur..onu düşünmek istmyrum ama elmde değil :(

• Ispatlama geregi neden duyuyorsunki

0|0
    0|0
  • her şeye rağmen gülümserim.. mutsuzsan kanser kazanır bu maçı mutluysan kanser sana rakip değil :)

0|0
    0|0
  • pek çok erkek sevdiğini söyler birlikteyken. sevmese de... eğer seni takmıyorsa sen de bu duruma alışıp kendini yeni bi hayata alıştırmalısın.

0|0
    0|0
  • Allah korusun hasta degilsindir insallah ama hemen paylasman tamam ilgi sefkat bekledigin icin ama erkek kafasi beni acindirmaya calisiyo diye dusunup gaddarlasabilir. Uygun bi sekilde baska kanallardan haber sal

0|0
    0|0
    • :((( eminimm...peki neyapmalıyım

• Nasil sevdiyse bitmis demek ki sevgisi..

• :( öyle mi dersn daha 2 gün önce bile sevdiğini hisetrdi ama dün beni unut falan dedi yani bilmiyorum...düşünmek bile istemyorum.

• gecmiş olsun öncelikle allah acil şifalar versin arkadaşım belkı barışmak için oyun yapıyor dıye dusunmus olabilir

0|0
    0|0
    • çok sağol.peki bunu nasıl ıspatlarım

• veya çagır karşısına gec konuş anlat olayı umarım anlar seni ;)

• ulaşılamıyorum ki ona...görüşeym

• ya sen safmıssın neden söluyorsun ve neden mesajda söluyorssun adam kanser olacagını duyunca terk etti seni ihitmal diyosun neden kendine isim cıkarıyosun daha biseyin yokken

0|0
    0|0
    • o bilmiyordu ki.bende bugn öğredm...belirtiler öyle dedi doktor :(

• rica rica ne demek kendine dikkat et gorusuruz sabah beste kalkıyorum zıbarmam lazım ölecem yoksa iyi geceler:))

• tamam teşekkürler tekrar.çok sağolun iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 4

• büyük ihtimal yalan söylediğini düşünüyor. ama yalanda olsa gerçekte olsa seni bırakan birini böyle birşeyi söyleyerek geri getirmeye çalışmak bana doğru gelmiyor. bu seni yargılamamdan değil yanlış anlama gerçekten hasta bile olsam bunu ona söylemem acıyarak gelecek olan adam hiç gelmesin derim ... birde ıspatlamaya çalışmaya kalkma daha çok üzülme

seviyorsa zaten ne olursa olsun dönecektir. sevmeyeninde yolu acık olsun senin yanında yeri yoktur zaten .

bak hayat çok kısa ve bunu çok iyi hissedeceğin bir dönemdesin.

seni istemeyem biri için üzülnmeye yıpranmaya değmez

0|0
    0|0
    • bugün öyle duyunca hayatan koptum destek olur diye düşündüm mesaj attım .hepimiz sevdiğimiz insanların böyle zor durumlarda yanlarında olmasını isterz..ama ne çare :(

• daha çok üzülmüşsün :( umarım ciddi birşey çıkmaz şimdiden geçmiş olsun

• Yalan söylediğini düşünebilir evet. Bu arada Allah korusun en kötü şeylerden! Ona herhangi bir şey ıspatlamaya çalışma derim yukarıda Allah var, üzülme kendini sıkıntıya verme çünkü canım benim olan sana oluyo onun ise gururu belki de şu an onu durduruyo..

0|0
    0|0
  • bosver ona ispatlıcam diye ugrasma hayatına onsuz devam et umarım kotu bişey yoktur

0|0
    0|0
  • sana bişey söylim mi qüçlü qörün bırak bunu basklarından duysun

0|0
    0|0
Yükleniyor...