Eski sevgilinizle yıllar sonra karşılaştınız...

Eski sevgiliniz yıllar sonra karşılaştınız ve tesadüf eseri şimdiki en yakın arkadaşınızla aşk yaşıyor ne yapar ve ne düşünürdünüz ?

yada yaşadınizmi ?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• en yakın arkadaşım eski sevgilimle sevgiliyken de en yakın arkadaşım mıydı ? ona göre cevap verelim

0|1
    0|0
  • senin yüzüne ne olmuş derim

0|1
    0|0
  • benimde basıma geldi ki kız arkdasmla sadece bi ay görüşememiştik benim ayrıldıgım sevgilimle başlamışlar :) tabi ki ınsan ne kadar sevmese de sınır oluyor sonra gerı aldım sevgilimi smdı beni sureklı arıyor donmek ıstıyor ama ılgılenmıyorm :) kız arkadasıma gelınce sıra ona olan guvenımı kaybetti :)

0|0
    0|0
  • yaşadım:( evlendim evlendiğimn hafatsı gitti en yakın arkadsımla sözlendi:(

0|0
    0|0
    • onceden yasanan bırseyler varmıs demekkı obur tarafta...

• o zaman karıstırmaya gerek yok :)))

• evet

• benim erkek arkadaşımın oldu böyle bi durumu 8 yıllık çıktığı kız gitmiş kardeşi gibi sevdiği arkadaşıyla evlenmiş.. şimdi aynı şehirdeler yaptığı tek şey kıza inat arkadaşıyla eskisi gibi sadece inat için kızı gördüğünde mutlu olduğunu gösterio sadece.. buda yetiyo kıza :)

0|0
    0|0
    • hımmm ... kolay degıl

• helalllllllllllllllllll :))) gun ıntıkam gunudur yuru beeeeeeeeeeeee :)))

• :)))))))))))))))))))))))))))))))

• yaşadım. yıllar sonra olsa iyiydi de işte :) ikisinden de tiksiniyorum

0|1
    0|0
    • hımm senınkı es zamanlı operasyon olmus :((( uzuldum

• ben üzülmüyorum iyi ki yaşamışım. acı da olsa gerçekleri hemen öğrenmek isterim. ikisinin de gerçek yüzünü erkenden görmüş oldum :)

• evet bu durum evlı ıkende olabılırde o uzden herseyde hayır vardır demek gerekmıs :)))

Erkekler Ne Diyor 1

• tepkilerim mantığıma değil o an duyduklarıma göre olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...