Kız ne yaparsa diğer kızlardan farklı olduğunu düşünürsünüz?

erkekler sorum özellikle size bir kızın sizden hoşlanıdığını anladınız sizde ondan hoşlanıyorsunuz o kız siz eyaklaşmaya korkuyor onun hakkında basit diye düşünürsünüz diye kız ne yaparsa onun diğer kızlardan farklı olduğunu düşünürsünüz kızz daha önce sevgilisi olmadı

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• git oun gözleirne uzun uzun bak o anlıycak senin ona aşık olduğunu diğper kızlar gibi olmadığını gerisi gelir anlaşıldı havada aşk kokusu var:D korku yok merak etme koku var

1|0
    0|0
    • cıdden gozlerımı dıkıp baksam anlar mı

• yahu biz böyleyiz bi kız öyle dalıp uzun uzun bakıyosa bide tatlı ve sempatik bakacaksın yüzüne öyle sanki duvara bakar gibi değil hani çok acıkırsında annen en güzel yemeği koyar onune sende ona bakarsın ya işte o bakış yiycem seni der gibi :D oda zaten öküz değil afedersin anlar heralde ^^

• pekı sagol :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Kendiniz gibi davranın ve zamana bırakın ;)

1|0
    0|0
  • Sorgusuz sualsiz selamsız sabahsız hemen ona musallat olurdum neden? bu devirde böyle kız kalmış daha ne beklıyon olm derdım :)

1|0
    0|0
  • Bu kız hiç sevgilisi olmadığı için korkak ve çekingen davranacaktır.

zaten bu erkek bunu anlarsa kendisi şaha kalkar emin ol

1|0
    0|0
  • yaw kendiniz gibi davranın neysen o bıttı detaya gırmeyın

1|0
    0|0
  • ben onu yaklaştırırım kendime

0|0
    0|0
  • bu kadar kasma önce norma iletişim kur ama sakın bacı kardeşe dönüşme=) sonra da ilgini belli et bu kadar. naparsa farklı düşünür falan niye bu kadar karmaşıklaştırıyosun

0|0
    0|0
  • basit olmadigini zaten adam olan adam anlar hani oyle bir kural yok ki namuslu kizlar yaklasmiyacak diye, gonul isi bu

0|0
    0|0
  • kendisi gibi olur baskasi gibi olmaya calismazsa farkli biri oldugunu dusunebilirim

0|0
    0|0
  • Benimle uzun süre ilgilenmese,beni göz altından takip etse o zaman farklı olduğunu ve aynı zamanda basit olmadığını düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • yok basit düşünmem bir nevi gurur duyarım ve hoşuma gider ve çok değer veririm

0|0
    0|0
    • ınslalah oda oyle dusunur :S gercı daha ısmını bıle bılmıyorum

• ya ona baktıgımı goruyo hep bıgun ona bakınca eım ayagım dolastı bırbırıne elımdekı defterı yere dusurdum Allahtan gormedı

• o zaman sıkıntı yapma o kadarda abartma o ne kadar yakışıklı ve tatlıysa sende çok tatlı ve güzelsindir yani

• yakın davranıp ilgini belli etmek hiç de zor olmasa gerek..

0|0
    0|0
    • ben 1.sınıfım o 3 veya 4. sınıf adını bıle bılmıyorum :(

• senden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmiyorsun yani?

• hıssedıyorum bakıyo bana bazen gozgoze gelıyoruz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...