Arkadaşlar vücud geliştirme konusunda yardım?

Arkadaşlar vücud geliştirme konusunda yardım ?
3 ay olacak başlayalı toz felan alsam böyle ne kadar sürede olurum en az 5 sene diyolar 😔 6 aya buna yakın olamammı

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• 6 ay değil o şekilde olman için en az 8-9 yılını bu spora vermen gerek. 6 ay sadece protein tozu değil diğer tüm supplementleri alsan dahi bu adamın yarısı kadar olamazsın. Biz bu tür şeyler için varımızı yoğumuzu ortaya koyup antrenman yapıyoruz. Kalbini kırmak için söylemiyorum yanlış anlama sakın. Sadece ürün satabilmek için resimlere bu tip adamları koyup milleti kandırmaktan başka bir şey değil bu. Bu işi devamlılık isteyen bir şey. Bu vücut bana yeter diyip bırakırsan olmaz. Tekrar diyorum protein tozu falan o kadar da etkili bir şey değil. Bilmeyen kişilerin laflarına inanıp bu yola çıkma sonra hayal kırıklığına uğrarsın. Protein tozu sadece besin olarak geçiyor başka bir etkisi yok dostum

0|0
    0|0
    • Çok sağol gayet iyi bir açıklama oldu bu zaten bu kadar istesemde olamam adam yıllarını vermiş belliki... Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Olursun tabi

0|0
    0|0
  • Protein tozunu ne saniyonuz olum siz😂😂 icince direk agirliginca kas oluyo filan mi saniyonuz napiyonuz 😐 o kadar kolay olsa 6 aylik bir is olsa emin ol spor salonunda gordugun en kotu adamin hali boyle olurdu.

0|0
    0|0
    • Haklısın 😕

• Ne yani bu adam doğalmı şimdi 😏

• Yarismanin turkiyede oldugunu varsayarsak dogal olmak zorunda. Ulkemizde zaten steroid vs. Tarzi kullananlar yarismalara katilamamaktadir. Sunu da soyle resimde ki kiside yani dogal oluo olmadigi dusundurucek seviyede degil ne adamlar var sadece protein tozu tavuk pilav vs yani hayvan gibi yiyerek harika vucutlara sahip kisiler var. Sana bu yuzden 5 yil diyorlar boyle olmak istersen diye. Dogal vucut yapmak zordur. Emek ister. Herkesin genetigine gire vucut gelistirmede bir siniri vardir bunuda belirtmek lazim

• Bu spor sabır isidir acele etme :)

0|0
    0|0
  • toz alma birader benden sana tavsiye doğal ol. 6 ay da buna yakın çok zor çünkü adam belli ki yıllarını vermiş ki turnuvaya katılmış.

0|0
    0|0
    • Tam istediğim vücud bu aslında yazıldığım salonda en az 5 sene diyor 😐

Yükleniyor...