LYS'den 450 almayı hayal eden bir kızın öyküsü..

Evet, yanlış okumadınız tam 450 puan! Sayısalım, +40 okul puanı ile 490 olmasından umutluyum. Ama bu puanı yapamasam elveda hayaller, merhaba istemeye istemeye gideceğim okul. Şimdi büyük bir kısmınız "Bunu soracağına gidip çalışsana." diye atar yapacaksınız, biliyorum. Ama daha zamanım var sayılır. Sorun şu ki, benim netlerim berbat ötesi. Çalışmıyorum, test çözmüyorum çünkü. Bu saatten sonra toplamaya karar verdim, ama endişeliyim. Sizce nasıl bir çalışma programı izlemeliyim ki hedeflerime ulaşayım? Siz nasıl kazandınız?

Güncellemeler:
30-35 yaş aralığında değilim, yanlış oldu orası.

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• düzenli çalışmalısın.. test çözmen lazım bol bol.. günlük programlar yapmak lazım.. denemeler çözerek hangi konularda eksiğin olduğunu görerek o konulardan daha fazla test çözmelisin..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kapasitene bağlı şimdi başlasan olabilir. hiç çalışmadan Türkiye 6. sı olan çocuk tanıyorum ama afl çıkışlı.

1|0
    0|0
  • Düzenli ve yorucu bir program bekliyor seni diyebilirim. 450 basit bisi değil biliyorsun. Ben 223'ten toparladim şu an yeniden hazırlanıyorum, hedefim 512,54:):) ist ya da izmir:)

1|0
    0|0
    • Toparladıysan mükemmelsin, pes etmemeli. :)

• kesinlikle pes yok:) senin şu an netler kaç? Ygs lys?

• yasım 26 ve bende hazırlanmaya basladım okuldan mezun olalı yaklasık 9 sene oldu sanırım 2003 mezunuyum.ve şu an hem tekstılde calısıyorum 8 saat ısten geldım 2 saat matematık calıstım sonra bura gırdım :) ama hırs yaptım sırf o unı dıplomasını alacagım dıyee...bılmem anlatabıldımmı ve 2 yıllıkharita ve tapu kadastro olsun o yeter bana..

0|0
    0|0
  • hedefini herzaman yüksek tutsan yeterli bence

1|0
    0|0
  • netleriniz ne durumda? yani sayısal olarak söyleyebilir misiniz. eğer belli bi ortalamanın altındaysa bu saatten sonra pek kayda değer birşey olacağını sanmam ama kişiden kişiye de değişebilir. hedef puanınız gerçekten yüksek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ders çalışmalısın söylenecek fazla bir şey yok ki.

Test çöz,ders çalış klasik şeyler...Anlamadığın soruları sor,onlar mühim.

0|0
    0|0
  • Puanlarını ve netlerini, başarılı olduğun dersleri söylersen yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • çalış abi başka yolu yok çılgınlar gbi pratik kasman lazm

0|0
    0|0
  • yemeden içmeden calısman lazım sürekli sürekli sürekli çalışman lazım hep calısman lazım yoksa olmaz.

0|0
    0|0
  • Biyoloji ve matematige agirlik vererek calis. Temelin nedir bilmiyorum ama 415 calisip da yapilmayacak bir puan degil. Kendine guven ve once eksigin olan konulari tespit edip onlara yogunlas. Internetteki ders anlatim videolari da isine yarayabilir,basarilar!

0|0
    0|0
Yükleniyor...