Yabancı biriyle evliliği düşünür müsünüz?

özelliklede hristiyan olanlarından bahsediyorum dilinden bile pek anlamadığınız aranızda kultir farkı olan biriyle:) bu arada düşünsenize birde domuz etine bayıldığını :))) ciddi cevaplar lütfen

Güncellemeler:
arkadaslar sız musluman olmasını ıstıyorsunuzda olmak zorundamı? hem oda sızden aynı seyleı ısteyebılır.. ayrıca domuz etını cok sevıyo sız ıcın bundanmı vazgececek yanı

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• hayat okadar basit deyil, bak simidi evlendin, ilk is kiliseye gidecegin vaktiz olacagin bu bir

eger ki katolik ise

sonra bir kiz evlenmeye niyetlenir niyetlenmez dinimizden atilir, bizim dinimizden daha guzel din yer yuzunde yoktur, bu 2

peki hristiyan olmaya karar verdin, anne oldun cocugun oldu buyudu, memleketini ozledin, ve gittin memleketine, ogluna yada kizina gyavur demelerine dayana bilecekmisin peki, tut ki bir oglun oldu musluman bir aylenin kizina asik oldu, aylede kizi vermedi, sen oglunun gozunun onunde eremesine dayana bilecekmisin peki?

hristiyan ulkede dogup buyudum ben, hepsinin metresleri var, peki sen sevdigin erkeyi bir baskasyla paylasa bilecek mi sin?

1|0
    0|0
    • ben 1 yil once bu hatayi yapacaktim, beni kurtaran bir teptemiz turk kizi oldu, isallah senin karsina da cikar bir teptemiz istedigin gibi turk erkegi, ve sende kurtulursun kardes, ben 5 senelik iliskiyi bitirdim, unutma sen bir turk kiziysin ve turkler ingilizler fransizlar ve ruslar tarafindan remen katledildiler, attalarimiz bunu hak etmiyor, isallah kurtulursun ama simdiyi degil gelecegini iyi dusun olumlu ve olumsuz seyleri, muslumanlik domuz eti yememekle bitmiyor, evet dedigin isin biter

• amın ıns.. ben musluman olmasını tabıkı cok ısterım en cok ıstedıgım seyde turk olması kendı mılletım gıbısı varmı ya..

• bak guzel kardesim, ben 32 yasimdayim ve onlarin arasinda dogudum orada buyudum, bizi katletiler cok kotu seyler yaptilar, bak arab devletlerine filistine bir suru kardesimiz tecavuze uruyo bir suru bebekler oliyor hep onlarin yuzzunden, onlardan nefred etmiyorum, ama ben caydim sende cay gozunu seveyim, gel istersen ozele ben sana herseyi ap acik anlatayim, burada olmaz, benim yasadigim sikintilar ve seninde yasiya bilcegin sikintilar, eyer sana bunlari anlatmasam kayirlerden bir yerim kalmaz

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir arkadaşım var ağır katolik bir kadın;

Dil konusunda bir problem çekmedim seviyem yeterliydi, Domuz eti oldukça severdi ki şaka bir yana nutella'nın domuz etlisi de harikadır :D

Bence kültür farkı denen bir durum soz konusu değil. Öğrenmek kadar harika bir durum daha yok.

Din ayrımı oldukça saçma ki, sonuç olarak kiliselerde bir ibadet yeridir. İsteyen istediğini yer ibadetini yapar buna kimse karışamaz, bunlar anlaşmak ile bağlantılı şeylerdir ki, eğer zaten beraberseniz bunlar çoktan aşılmış demektir.

bunlara nazaran zaten neredeyse aynı dini paylaştığım hiçbir kadınla ilişkim yok denilecek kadar azdır.

0|0
    0|0
  • seviyormusun peki?

peki ayle ne diyor buna?

ve soyle bir sey var internete arastira bilirsin, kizlarimiza hristiyan erkekleri haram edilmistir

ve sonra coguk doacak cocugun ismini sen koymak istiyeceksin, musluman ismi, oda kendi ulkesine ayit isim istiyecektir? ne yapican dugununuz kilisede olucak vaktiz edileceksin, buna dayana bilecen mi?

nerede yasiyorsun?

0|0
    0|0
  • neden olmasin neticede onlarin yaptigi arabalara biniyor bilgisayarlarini kullaniyoruz.eger sevip anlasabiliyorsan din dil irk sorun olmamali.

0|0
    0|0
  • ben evlenirim yabancı bir kadınla. hatta diyorlarki yabancı kadınlar eşlerine daha sadık oluyor.birde imana gelirse cennetliğim ben.

0|0
    0|0
  • araya domuz eti sokmayaydin iyiydi :) isterim tabi ki. ingilizce biliyorsa olabilir. öteki türlü çok zor olur.

0|0
    0|0
    • ama sonucta bunlarıda goz ardı edemezsın bız nekadar kırmızı et sevıyorsak onlrda domuz etını sevıyor:)

• zaten onunla evlendigin an ,uslumanliktan men edileceksin, karar verdigin an dinimizden cikiyorsun ve sende kyafir oluyorsun, siz bunlarin dersini hic mi okumadiniz, senin aylen sana ansil terbiye vermis boyle, erkekler farkli onlar hristiyan kadin alip mulumanligi kabul etire biliyorlar ama kadinlarimiza haramdir, zaten ne demisler kan kani cekiyormus, belli ki sende de gyavur kani var, ve sorun deyil evlen bence, hmm bide domuzu rahat yiye bilirsin nasil olsa hristiyan olucan kadinlara yakismi

• aha bilir kişi de geldi... * ya

• Bir insan hristiyan diye dili ya da kültürü yabancı olacak şeklinde bir kural yok.

0|0
    0|0
  • ben evlenmezdim

0|0
    0|0
  • Tr de yasarsa vazgecmek zorunda kalacak

0|0
    0|0
  • Evlenmemek icin on sebep birden solemissin evlenen kisa surede bosanir bence

0|0
    0|0
  • Hangi dinden olursa olsun ben onu müslüman yaparım (Zorla değil ) :)))

0|0
    0|0
  • fark etmez insanları bu şekilde ayırmıyorum. fanatik olmasın yeterli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• sımdı ornek verelım tugce kazaz gıttı hrıstıyan bı adamla evlendı degdımı 3 ay 5 ay evlı kaldı bosandı dınımız okadar guzel bı dın kı hıcbırseye degısılmemelı musluman bı kadını yada erkegın dın degstrdgnde affı yok tovbe gecmez ama hrıstıyan bı kadından veya erkegın musluman oldgnda butun gunahların sılındgnı kuran-ı kerımde bıle yazıyo bız bıldgmzden ve dınımızden vazgecmeyelım ne varsa bızde var onların neye kıme taptıgı bıle bellı degıl yazık gunah bunu dusunmek bıle karaktersızlık kısılıksızlıktır tabı herkezın kendı secımı herkez ıstedgı dını seceblr yanlız son pısmanlık fayda etmez

0|0
    0|0
  • e ben et yemiyorum ha domuz yemiş ha dana ne fark edecek ki

0|0
    0|0
    • ama ona pısırmek zorundasın:)

• yok canım niye zorunda olayım :) hem yabancı erkekler ev işine daha yatkın kendi yapar

• benim sevgilim katolik ondan sirf dini farkli diye vazgecemem

0|0
    0|0
  • hep dusunmusumdur ozellikle de bi yunanlıyla farklılıklar hep var onda daha cok olsada guzel olabılır sevdıkten sonra bıde onlar turk erk daha anlayıslı sabırlı tatlı kımse k.b. :)

0|0
    0|0
  • Ben azerbaycanlı bir erkekle nişanlıyım basbayağı da aşığııım yakında düğün de olcak inşallah kültür farkımız falan da yok pek fazla ve ikimizde müslümanız elhamdülillah :)

0|0
    0|0
  • hepsi irencler, öküz gibi domuz salami yiyorlar, irenc. asla

0|0
    0|0
  • Seviyorsam sorun değil

0|0
    0|0
  • evlenırım valla bulsam oyle bırını :D ben ona domuz yemegı yapmam dınde degıstırmem oda kendı dınını yapsın banane kımse kımseye karısmasın :D varsa oyle bırı hemen gonder bana kız:D

0|0
    0|0
    • müslüman bir bayanın gayrimüslüm biriyle evlenmesi haramdır bilmem farkındamısın.

• bu enım sorunum sankı herseyı dıne gore yapıyoruzda

• One Direction diyorum,Hangisi? :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...