Squat ya da popomu çıkaracak başka bir şey ne olabilir?

167 boyum kilom da 50. Belim ipincecik göğüslerim popom da tam ayarında olması gerektiği gibi bir erkeğin avucunu dolduracak kadar. Böyle yarım string brezilya modelinde çamaşır ya da bikini giydiğimde popom inanılmaz güzel duruyor. Fakat çıplakken küçük duruyor. Yani popomu küre şeklinde ele alacak olursak enine bir çizgiyle kesersek bu çizginin altında kalan kısım yani bacağıma daha yakın olan kısmı yuvarlak üst kısmı daha ufak Erkek arkadaşım böyle çok güzel ama squat yaparsan dehşet olur diyor. Ben korkuyorum squat yapan kadınların poposu güzelleşirken bacakları da aynı roberto karlos gibi oluyor ben kalın bacak sevmiyorum böyle harika görseniz hak verirsiniz. bir de ben çok yürürüm spor yapmam. Ben çıkık popo istiyorum ulan ne moda oldu yaaa :))

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• Abartisiz squat yap. Biraz arastir bolgesel squat egzersizleri var. Sadece poponun istedigi yerlerini buyutur, cikarirsin. Fizigin gercekten muhtesemmis bence gerek yok su an squat'e ama istiyorsan yap. Simsiki olsan yeter yani bacaklarin ve kalcan biraz diri olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Ben tokatlayarak 3 günde garanti veriyorum

1|0
    0|1
  • g*t. yle geometri yapan ilk insan olarak tarihe geçtin tebrikler.

0|2
    0|0
    • İyi güldüm yaaaa :D şimdi beşinci meridyenden ayırırsak sağ yanağında gamze var selülit değil o değil ahahhahah götümle coğrafya da yaptım gördün mü

• Koşarsan da çıkar

0|0
    0|0
  • Ya daha ne istiyorsun çok güzelse

0|0
    0|0
  • Resmen 4 işleme dönmüş soru.

0|0
    0|0
  • yok oram böyle şöyle yaparsam buramda çıkar ben öyle istemiyorum... sihirli deynek olsa belki dediklerini yapabilirsin fakat bu dediklerin çocuk oyuncağı değil. fitnessa başlamanı önerebilirim yok gidemem diyorsan bol bol rampa koş.

0|0
    0|0
  • squat bacak ve kalca inceltmek içindir kalınlaştırmak için değil

0|0
    0|0
    • Ben de diyorum ki benim yeterince ince fazlalık yağım yok ondan kas yapar direk o kaslı görüntü de iğrenç olur

• tamam da kalcayıda çıkarmazki , sadece ideal görünümüne kavuşturur.

• Nasıl anlatmış ya :D

0|0
    0|0
  • kim kardasian poposu favorim :D

0|1
    0|0
  • CTL+F yapıp popo yazdım 6 kez popo demişsin ne ayaksın l*n

0|0
    0|0
    • Çünkü g*t diyemiyorum sitede yasak çünkü

• bu kadar detaya gırmene gerek yoktu

0|0
    0|0
  • Bol bol seks yapman lazım

0|0
    0|0
  • görsek hak veririz evet

0|0
    0|0
  • Ftnes

0|0
    0|0
  • Lunch yap

0|0
    0|0
    • Aynen ya hiç yazılışını bilmiyordum 😂😂 çok faydasını görürsün hareketi yaparken fakat adım attığın bacağın dik ve yere yakın ve yere değmemeli

• squat zaten olmazsa olmaz onu yap taş olcan ama düzgün yaparsan

0|0
    0|0
  • merak edelim diyemi yazıyorsun gösterseydin bari :)

0|0
    0|0
    • Site paylaşımımı kaldırıyor ben de göstermeyi çok isterim arkadaşım

• Sanal s*ks muhabbetine dönmeyecek izin vermiyorum yazamam :)

• yok be kızım yaa sende hepten abaza ettin bizi sohbet etmek için diyorum sanal sexs yok ok

• ya oyle anlattinki cok meram ettim

0|0
    0|0
  • görelim o zaman :D :D

0|0
    0|0
  • poponu yerim

0|0
    0|0
  • Millet küçük popo ister, sen büyük istiyorsun (=

0|0
    0|0
  • çok azdırıyo ama bu yazdıkların of fena oldu cesaretli olsan keşke

0|0
    0|1
    • Cesaretli olsam ne farkedecek :) Mesaj gönderilmiyo ki bana zaten

• İğrenç. Jigolo sandım ilk gördüğümde. Hayatımda tek bir erkek oldu şimdilik başkası da olmayacak o yüzden başka kapıya canım hayırlı işler bol güneşlerrr

• off buda neye takmış :)

0|0
    0|0
    • ama gorsen dıyosun gormedende yorum yapılmıyokı hani :)

• E kaç defa gösteriyorum site kaldırıyor ne yapayım :( boşu boşuna eşşek gibi fotoğraf yüklüyorum

• o zman dedigin gibiyse boyle dolgun ve sert bişe
      bacaklarını bıttıgı yerden balıyan güzel bişe tayt felan giyince belli oluyo dımı baslama yeri

• iri kalça seviyoruz evet :) erkek arkadaşında istiyorsa yapmanı o da seviyor. sandığın gibi itici olmaz bacakların, pişman olmazsın.

0|0
    0|0
  • amacın ne? p*rno yıldızı olmak mı? ya da futbolcu sevgilisi olup kucaktan kucağa dolanmak mı? derdin ne senin kızım?

1|1
    0|1
    • Valla böyle gayet güzelim de amacım bu ay tatilde havuz başında şov yapmak

• ah hah hah hah ha

• ama ben avuç içi kadar kalçalı sevmem, dolgun olmalı, tarzım değilsin güzelim

Kızlar Ne Diyor 7

• Ağırlıkla çalışmazsan kalınlaşmaz korkma.

0|0
    0|0
  • ulan ne yazmissin kizim ya

0|0
    0|0
  • Bu kadar iddiali konusan birinin gizli olmasi fazla ironik. bu arada squat bacak kalinlastirmaz eger agirlik altinda yapmazsan

0|0
    0|0
    • Gizli paylaşmak zorundayım yeldacım çünkü g*t muhabbeti bu ve profil resmi benim gerçek hayatta kullandığım kendi yüzümün resmi.

• özür dilerim istersen senin için profilimi açabilirim ama kim olduğumu gördükten sonra napıcaksın ki eline ne geçecek yani

• Yok bu zarar verir sana acma profilini artik

• Çok otur büyür elbet d:DD:FS:DF:DFS

0|0
    0|1
  • Squat işe yarar

0|0
    0|0
  • ne anlattın be

0|0
    0|0
  • Tvörk yap boylemi yazılıyordu bilemedim

0|0