Arkadaşlar ciddi anlamda zayıflatan egzersizler?

merhaba arkadaşar benim boyum 1,60, kilom 50. aslında gerçekten çok ideal bir kiloya sahibim fakat vücudum çok orantısız. açık konuşmak gerekirse yediklerim arkama, göbeğime ve biraz yüzüme gidiyor. gerçekten ciddi anlamda kilo vermem lazım. düşünün bacaklarım ince arkam kalın. yardım edin...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah 2
    akşam 2 km kos

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kızlar genelde hep senin gibi

0|0
    2|0
  • Benim tahminimce kilon ve boyun orantili fakat yağlanma var bunun icinde bolgesel yagi eritemiyorsun protein diyetine gor 1.2 aya fazla zorlanmadan eritirsin fakat zorlamak istersenax 3 haftada eritirsin gunluk protein ihtiyacini felan karsilamalisin.

0|0
    0|0
  • İnterval koşu programını uygulayarak karın egzersizleri yaparsan gözle görülür bir değişim yaşayabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Genetik yapını değiştiremezsin.

1|0
    0|0
    • Genetik degil fit bir vucuda sahibim fakat 2 kilo fazlaligim var o kadar. Kilo vermek istiyorum yani.

• Onu kastetmedim ki herkesin genetik yapı gereği aldığı yağı farklı bölgelerde depolar. Kimisi göbekte daha fazla kimisi kalça ve belde daha fazla. Kimisinin de senin gibi yüzüne gider. Ne kadar da zayıflarsan diğer bölgelere oranla iri kalır yani demek istediğim o.

Kilon gayet iyi zayıfsın ama bir yağ oranını ölçtür %15'e falan çekebilirsen düzelme olabilir.

• Hiit cardio yapmaya başlayabilirsin. 1200 kalorilik bir diyet yap ayrıyetten. Bol su iç, yeşil çayı da hayat standartı haline getir olumlu sonuçlar alabilirsin. Azim isteyen birşey 2-3 ay uğraş bakalım.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bazi vucutlar dogustan orantisizdir. degismez istedigin kadar spor yapsanda. yag yak. eliptik kullan. karin calis bacak calis. olabilicek en iyi hale gelirsin. ama daha ziyade kas buyutmek icin degil yag yakmak icin egzersizler yap

0|0
    0|0
    • Evet iki kilo fazlaligim var sadece, normalde fizigim iyi ama yedigim arkama gidiyor onu eritmek istiyorum..

• Spor yapmadığım için spor hareketleri sordum :D en iyi yöntem nedir diys

• E canim fitim demissin varsayimda bulundum bende normalde spor yapip fit olursun zayiflik baska bir olay. yani google'dan aratip bulabilirsin squat kalcayi sekillendirir ama yanlis yapildiginda cirkin sonuclar cikarabilir. bisiklete bin kos. yani popodan bahsediyosan eger fazla kilo olan yer orasiysa yani 2 yildir fitness yapiyorum popo calistiran hareket bilmem :D su ic biberiye ic. biberiye yag yakar suda gereksiz yagi vucuttan atar

• 50 kilo fazla 45-47 olman lazım en fazla kuzenimden biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...