Barfix demiri hakkında?

Yaklaşık 1.62 boyunda bir bayanım. Boyumu uzatmak için barfix demiri alıp kapıya takmak istiyorum. Mekik çeker gibi değil sadece asılıp sallanmayı düşünüyorum. Acaba kol kası yapar mı? Yapmasını istemiyorum. Ya da boyumun uzamasına yardımcı olur mu? Teşekkürler..

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Bizim türk milleti bu konudq cok cahil ondan hep kilolular. Ya barfikse aasilip kol kasimi olur biz erkekler o kdr ugrasiyoruz basit mi bukdr ve kadinlarin hormonu geregi kaslanmasi daha zor ve evet uzamana yardimci olur yap

2|0
    0|0
  • Boy uzamasına faydalı olur. Barfiks çekmediğin sürece de erkekler gibi kas yapmazsın. En fazla vücudun sıkılaşır. Bu da iyi olur senin için.

1|0
    0|0
  • Basketbol oynamayı deneyin

1|0
    0|0
  • Bu şekilde kol kası yapmam mümkün değil. Asılı kalarak boyunun uzamasına biraz yardımcı olabilir.

1|0
    0|0
  • Kol kası öyle kolay mı olur :) yapmaz boy uzamasına yardımcı olur tek başına oda yeterli olmaz

1|0
    0|0
  • 20 + değilsen bir kaç santim uzarsın

0|0
    0|0
  • Kol kasın olmazsa o demire 10 sn asılı kalamazsın. Gücün yetmez. Kasta oluşur istemediğin halde

0|0
    0|0
  • Boşver böyle şeyleri boyun iyi. Git tırnağına oje sür sen :D

0|0
    0|0
  • Basket oyna. barfixten daha randıman verir
    veya voleyboll

0|0
    0|0
  • kas yapmaz sıkılaştırır da sen kaç yaşındasin?

0|0
    0|0
  • Yok uzamaz

0|0
    0|0
  • Sırt ve arka kol kaslarını (Triceps) geliştirir.. aslında hoş görünürsün.. bol bol yüzmeyi de dene

0|0
    0|0
    • tricepsin latissimus dorsinin sadece sallanarak geliştiği hiçbir yerde görülmemiştir

• benim barfiks demirine asılıp kendini havada tutmak arka kolu güçlendirir.. sadece bir hareketle arka kol gelişse zaten ne triceps bench press, ne halat, ne fransız ne de diğer hareketlere gerek kalmazdı. ama yine bu hareket hiç kası olmayan bir kızda belirgin bir kas oluşumuna neden olur..

• ilk defa bööle boy uzatmaya çalışan kişi gördüm daha neler görecez :D

0|0
    0|0
  • taş yarılsın 2 cm

0|0
    0|0
  • Bence boyun uzamaz uğraşma boşuna öyle şeylerle

0|0
    0|0
    • İnternette uzar yazıyor ama

• Süt iç ballı

0|0
    0|0
  • Basket voleybol onların dışında boyunu yüzmeden baska birsey uzatmaz.

0|0
    0|0
    • Yüzme için bir kurs filan yok yakınlarımda

• Yok ya bir bayanın kaslı olması hoş olmaz

• Hafiften olsa fena durmaz kadının güçlüsü çekicidir

Kızlar Ne Diyor 2

• kol kası yapacağını pek sanmıyorm ve boy uzatiyormus ona tutunup sallanman gerek en çok boy uzatan bu hareketmis :)

0|0
    0|0
  • Kol kasi bu kadar kolay olusan bisey degil oyle olsa ne hos olurdu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...