Sevgilinizin spor salonuna gitmesine destek mi olursunuz yoksa kıskançlık krizine yenik mi düşersiniz?

Neden kıskançlık krizine girilir anlamış değilim ağırlık ve makine olarak kızları veya erkekleri kullanmıyorlar orada?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Gitsin, gitmeli. Bu sağlık açısından çok önemli. Baksın kendine ben nasıl bakıyorsam o da bakmalı. İnsanın az bir kendine saygısı olmalı.
    Gerekirse beraberde yaparız salonda. Kızlarlada arkadaş olabilir sorun değil.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Gider tabiki

0|1
    0|0
  • Kızlar varsa asla gidemez. Ayrıca kas yapicak daha yakışıklı oluck o vücudu çekip oraya buraya aticak asla olmaz !

0|1
    0|0
    • Manyak mısın ne guzel taş gibi fit sevgilin olacak iki foto için bu yapılır mı kızlar da olsa ne yazar bu sevgiline bağlı

• ilk cümlemi oku bence oyle yaz. Kimseye de bisey zorla yaptırmaya hakkn yok.

• İnsanı guzelleştiren herşeyi zorla yaptırırım
      Tabi o kişi benimle ise
      Çocuğun olduğunu duşun ve ders çalışmıyor oyun oynamak istiyor bırak oyun oynasın geleceği yansın zorla yaptıramayız dimi?

• Gitsin nolacak

0|1
    0|0
  • Ben destek oldum o da bana ve farkli salonlara gidiyoruz :)

0|1
    0|0
    • Örnek çift tebrikler 👌

• Aynen öyle hatta sanalda bile foto koymayacaksın diyenler var sanki oramızı buramızı koyuyoz

• Bu birazda insana bagli. sana sinir koydugunda hayir dersen o da vazgecer

• Destekliyorum

0|1
    0|0
  • Birlikte gideriz.

0|1
    0|0
  • Gitsin tabi ne var onda? Hatta ben zorlarım gitmesi için kas yapsın güzel güzel 😍

0|1
    0|0
    • Dimi ama bizim kızlar kendi 70 kilo olunca herifte 90 olsun istyorllar kaslı birine de damga belli çapkın

• Amaaaaannn çok saçma. Ama şu kaslarını gözümüze sokanlar berbat oluyo o ayrı

• bana mı taş geldi ne :D :D

• Gitsin ^^

0|1
    0|0
  • Kıskançlığımdan çatlarım, göndermem, göbişiyle severim ben onu

0|1
    0|0
  • Kıskançlık...

0|1
    0|0
    • Sizin yüzünüzden bizim ülke göbek şovu yapıyor destekleyin sevgilinizi

• Fit birini napim gözü dışarda olur aldatma ihtimali daha yüksek olur kızlar ona bakar ben kavga çıkarırım. Göbekli olsun göbeğinde uyuyayım...

• Ulen arkadaş turkiyede herşey kabahat 😒

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...