Spordan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

https://thechive.files.wordpress.com/2011/06/sexy-fit-women-9.jpg?w=500&h=666
3 aydır ciddi ciddi spor yapıyorum. Midenin üstünden kaslar çizgi şeklinde ayrılmaya başladı. Ama alt karın ve iç bacakta hala eksiğim. Bu vücut için hangi hareketleri yapabilirim? Nelere ağırlık vermeliyim?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• 2 yıldır aktif spor yapıyorum. Söyleyeceğim hareketler tam istediğin bölgeler için daha iyisini bulamazsın.

Öncelikle alt karın için leg raise yapacaksın. Yaparken hissedersin zaten nasıl çalıştığını. 3x20 idealdir. Yapabiliyorsan tekrarları uzatırsın ama çok abartma

İç bacak içinde abduction yapacaksın. https://www.youtube.com/watch?v=aB67P2N-iHE 1. dk dan aç izle görürsün. Bunu da 3x15 falan yapabilirsin.

Yapabileceğin en yüksek ağırlıkta yapmaya çalış ve protein ağırlıklı beslenmeyi unutma.

0|0
    0|0
    • Yüksek ağırlık kalınlaşmaya neden oluyor spor antrenörüm ama?

• E kas istiyorsan kaslar yüksek ağırlıkla hacimlenir. Merak etme zaten kadınların hacim kazanması çok zordur, millet yılarca yapıyor. Çok yüksek yapmasanda biraz zorlasın.

Erkekler Ne Diyor 9

• Olur şimdi

0|1
    1|0
  • P90X yap :D

0|0
    0|0
    • Sevgilimin neler çektiğini biliyorum. Çok zooor.

• O zaman T25 ya da P90X3 yap. Daha az süre.

Sonuçta emeksiz olmaz.

• Zaten en zoru alt karındır karın kasları için haraketlere değil daha çok beslenmeye dikkat etmelisin en ufak bir yağlı yiyecek bile işini zorlaştırır

0|0
    0|0
  • Youtube a alt karın hareketleri yaz ve hemen calısmaya basla

0|0
    0|0
  • İnternette alt karın hareketlerini araştır. Resimli örnekler hemen karşına çıkar.

0|0
    0|0
  • Eller enseye modunda gunde 2 saat aralikla 50 tane oneririm iyi etki birakir

0|0
    0|0
  • Bu sn değilsin canm başkasını kandırrsn

0|0
    0|0
  • www.youtube.com/channel/UCtm62jEEkWUO--hsqywmtYw
    bu sayfadan hangi hareketin nereyi çalıştırdığına bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • oha kukuya bak yerim <3

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Demek karına çok önem verdin. İç bacak zaman alabilir biraz bol yağ yakımı olmalı. Yağların demek en çok iç bacak ve alt karın çevresinde. Alt karın mekiklerini çalış.
    Çok zor ama faydası var. Onun dışında iç bacak aletleri al onları yap.

0|0
    0|0
  • Alt karin leg raises ic bacak abductor. su ic yag yak o bolgede yag var o yuzden yagi yakmalisin. eliptik kullan

0|0
    0|0
    • Abductoru hangi ağırlıkta kaç tekrar yaparsam sıkılaşma olur?

• Ben 35le yapiyodum gerci biraktim bu ara ama ben yaninda adductor'de calisiyodum ikisi bir arada daha tarli oluyo :) agirligi sen dene ben o bolgede cok kas istemedigim icin zorlamadim sende kendine uygun agirligi bul yapistir gitsin

Yükleniyor...