Eski sevgilisinin aklından çıkmadığını ve benle ayrılmak zorunda olduğunu söyledi. Peki ben ne olacağım?

Arkadaslar bizim sınıfta havalı bir kız bendede allah razı olsun tip var Kız 2aydır kendiinden 2yas byüük cocukla cıkıyodu zorunlu ayrıldı .Sonra biraz gecti bizim sınıftan bi cocukla 3gün cıktı yine 1 kac gün gecti kız bana biraz fazla bakmaya basladı En yakın arkadası da kankam o nun yardımıyla cıktım Aksam seni seviyorum falan dedi ama ertesi gün o 2ay lık cıktıgı cocugun aklından cıkmadıgını ve benle ayrılmak zorunda oldugunu söyledi.Ve mesajlasıyolar galiba peki ben nolucam kızıda sevmeye baslamıstım tam ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• arkadaş kız başkasından ayrılmış sonra gitmiş sınıftan biriyle çıkmış hem de kısa süre yani boşver bu kızı tamam görünüşte kız edepli falan olabilir ama kısa ilişki yaşayanlar iyi değildir unutma

0|0
    0|0
    • bilmiyorum görünüs olarak bir sorunum yok aynı sınıftayız iste bu kötü karslyoz hep ama 1günlük cıkmakta insana kouyo tamda sevmisken

• sen kaç yaşındasın

Kızlar Ne Diyor 2

• demek ki kendinden büyük olan çocuğu sevmiş ... belki unuturum diyede oyalanmış sanırım ama çocuk ona tekrar mesaj attıysa hayatında kalanları bir kenara atmiş işte onlardan biride sen olmuşsun ...

0|0
    0|0
  • Gİden gider kalan sağlar bizimdir hesabı yap gidenin geliri vardır salla erkek adamsın oturup ağlıcan mı ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sevmeye başlamışken geri içindeki duyguları öldüreceksin o kızdan hayır gelmez . eline sağlıktır o . sana bahçelerde maydonoz yaşasın 23 nisan yapmış :D göte gelmişsin geçmiş olsun . kafana takma s*ktr et yürüyen motorlarla işin olmaz senin dostum .

0|0
    0|0
  • boşver gitsin la daha iyisini bulursun.yoksa midesiz olursun ha.onu her öptüğünde onun öptüğü erkekelr aklına gelir.salla gitsin sana kız mı yok.

0|0
    0|0
    • var tabi kız cok ama ne bilim sevmeye basladım 1gün cıkıncada kursagımda kaldı anlıcagın :/

• İnsan bir günde nasıl sever o da ayrı mevzu da bence sevmenin de içinde kaldı yediremiyorsun gururuna bencede salla ne olduğu beliymiş ki

• ya aynen bana şerefsizlik yapıldı gibi hissediyom tam sevmeye baslamısken kursagımda bıraktı takmıyo beni artık neyse o

Yükleniyor...