Fanatik bir Gs linin #Fenerbahçe hakkındaki yorumu sizin yorumunuz ne bu duruma?

Fanatik bir Gs linin #Fenerbahçe hakkındaki yorumu sizin yorumunuz ne bu duruma ?
Fanatik bir Gs linin #Fenerbahçe hakkındaki yorumu sizin yorumunuz ne bu duruma?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Tarafsız bir yorum anlayışı.

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer böle birşey sölediyse elinden geldiğince objektif yorumlamış ama geçen senede öyle dyolarda FB liler özellikle açık ara şampiyonluk filan 4. yıldızı takan GS oldu. Gelelim bu konuya şu an FB iyi trafsferler yaptı birşey demiyorum GS şu haliyle evet biraz geri kaldı ama CL için lig için ideal yani.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Hayret Böbürlenmeyen gs li
    Nesli tükenmek üzere bunların

0|0
    0|2
  • Bir Fenerbahçe'li olarak bu seneki ligi sabırsızlıkla bekliyorum.

1|0
    0|1
  • Tüm geseliler aynı fikirde ama söyleyemiyorlar çamur atmakla yetiniyorlar.

0|1
    0|2
  • Hamza hocaya buradan selam yolluyorum.
    Ama buradan selam yollarsam maddi krize girebilir hiç gerek yok burak yollar benim yerime selamı.

0|0
    0|0
  • Nani de bir geleydi iyidi ama

0|0
    0|0
  • İsmini bile duymaya tahammülüm yok ✌️

0|0
    0|0
  • Aynen daha r. w. p gelicek

0|0
    0|1
  • saçmalamış. Fernandao bombaysa antalyasporun eto+ronaldinho uzay mekiği mi :D

0|0
    0|1
    • eto ve ronaldhınio reklam ıcın yapılan transfer adamlar bitik

• kardeşim fazla sevinme şimdiden yazayım fb şampiyonlar liginde görecen bu adamı bişi yapamıcak bizim lige bakma bu ligde demba ba denen adam penaltı atarak gol kralında 2. oldu. Bizim lig kalitesi düşük, ben bu adam gsye gelmesin diye dua ettim benim gözümde ha gsnin aldığı bilal kısa ha fernandao aynıdır. Bu adamlar türk takımlarını avrupada taşımaz benden demesi.

• kardeşim zaten forvet ıcın başka bir transfer daha planlanıyor emenıke veya sow dan verim alınamassa ayrıca pivot santrafor konumunda sağda nani solda stoch veya mirallas oldugunda ceza sahası gayet güzel ortalarla beslenecek ayrıca GG ve Cener şüphesiz avrupaya gitse iş yapacak açık oynayan bekleri ve gg caner nani stoch kanatlarını FB de dusunsene

Yükleniyor...