Çok hoşlanıyorum uzun ama lütfen okuyun

aynı sınıftan bi kızdan hoşlanıyorum kızın çıktığı var eski çıktığıda benim arkadaşım bana okulun ilk günleri sen bana eski çıktığımı hatırlatıyosun ayakkbaılarını nerden aldın falan diodu bende hep gıcık gidiyodum napcan falan die tersliyodum bişi demiyodu neyse ben bunun telefonunu gizlice aldım baskasından sonra mesaj attım nbr falan filan sakıncası varsa sileyim rehperden dedim yoo kalsın dedi ben olsam kızardım dedim sen kimsinki numaramı gizli alıyon derdim dedim oda ben öyle yapmadım yapayım istersen dedi bende yap bakayım dedim salak gibi bidaha mesaj atmadı özür diledim kaç kere ondan değil dedi sonra tekrar mesaj attım heycanlanıyorum sana mesaj atınca die hayırdır ne heycanı bu dedi heycanladım sana mesaj atınca işte dedim bişi demedi yine tınlamadı toplu mesaj atıodum sürekli tınlamadı hiç okulda nie tınlamıyon dedim geliolar bana arada dedi neyse evde mesaj attım yine gelenlerin garezi banamı die oda herkeze sadece sevgilime yok dedim konustuk muhabbet uzadı bende birinden hoslanıyom dedim ama hem büyük hemde sevgilisi var dedim ahahahahha kısmet ozmn dedi kanka olalım istersen dedim ilk önce olur kanki dedi daha sonra bi anda kanki olunduğunu ilk defa görüyorum dedi bende ortak arkadaşlar var falan dedim sonra gitti yine tınlamadı okulda selam vermedim nie selam vermion saçım nası olmuş dedi ikidebir karnıma vuruodu kaçıodu ben tınlamıyodum okulda götün kalkıo dedi sonra bende bunu iktiriodum hep gıcık gittim kavga ettik mesaj attım evde bana toplu mesaj atım durma dedi neyapmalıyım okuduğunuz için teşekkürler

Güncellemeler:
Bu gün şarkı söylerken arkadaşımla yüzüme baktı bisimi oldu dedim yoo sadece selam vermek istedim dedi çok sakin ve üzgün bi şekilde

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Gerçekten birşey anlamadım iki kez anlatmışsın hangisini okuayacgımı şaşırdım

0|0
    0|0
  • Senle uğraşmak istemiyo ki mesaj atmıyo daha niye sık boğaz ediyorsun ki ? Kız iyi bile dayanmış bence

0|0
    0|0
    • sık boğaz etmedim zaten o günden beri hiç konuşmuyorum bugün baktı rüekli yüzüme bende ne bakıyosun bişi mi oldu dedim hayır selam vermek istemiştim sadece dedi üzülmüş gibiydi

• ona selam vermiyodum ekürüsüne selam veriodum çok gücüne gitmis ağlıcak gibiydi zaten durduk yere 2 hafta hiç konusmadık sonra bi anda selam vermek istemesi normal deyildi bence adım atmaya bilirdi zaten hareketleri hoşlanmış gibiydi ama ben bozuyodum işi

• demi bi yorum yapsanaaa .))

• Sen niye ayni soruyu tekrar soruyosun?

0|0
    0|0
  • Hahahahhaha güldüm valla:) Ne bu ya disney channel:))

0|1
    0|0
  • onsekiz yaşından büyük olduğuna emin misin?

0|0
    0|0
  • ıstemem yan cebıme koy bundan ayrılıyımsana döncem olmuş

0|0
    0|0
    • peki neden mesajda tersleyip 2 hafta konusmadıktan sonra selam verdi acaba bi yandan kaybetmemeyemi çalışıyor

• ya ben herseyi yanlıs yazmısım eski konudan kopyaladım :(

• bu bana son gün dediki 2 hafta konusmadık geldi önüme oturdu sakı sölüyodfuk o ara arkasını döndü yüzüme baktı 2 dk boyunca ne oldu dedim kafa salladım selam vermek istemiştim sadece dedi sonra bunun ekürüsüne bu şarkıyı nasıl okucam dedim oda hemen atladı falan son gün çok değişikti sürekli baktı

• Afedersin ama salaklık sende bence kızı itmişsin resmen yok kanka olalım falan

0|0
    0|0
  • 18 olmadıgınız kesın

0|0
    0|0
  • Rica ederim

0|0
    0|0
  • bazı kızlar böyle çabalar içine girerler dostum olay dengesizlik ve tamamen ego tatminidir.
    senden hoşlanıyor da olabilir dalga geçiyor da olabilir ama bilmen gereken kesinlik şu ki çok dengesiz ve kendiyle sorunları var.

0|0
    0|0
    • benim aklıma gelen seçenekler bunlar

1.kendini zor göstermeye çalışıyor (içime düştüm geri çekileyim)

2.yedekte tutuyor

3.eski sevgilisine benzediğim için ilgileniyor

4.oynatıyor(ego)

• ağır ergen.

• bide defterime bişiler yazmış biri omu yazdı bilmiyorum ama (seviyorsam sanane) falan die

• yazdiginda pek uzunmussssss o_O

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• La nittin sanane numarayı siler silmez ne karıstıryon sen niee hiç atak yapmıyon bakıyım hee toplu mesajlar felan yarın git yanına bi demet papatya felan ver bi şarkı armağan et yada neyi seviyorsa ona göre dem tut niyetini bilsin... Senin diğerlerinden bir farkın olmak zorunda...

0|0
    0|0
    • ben heycanlınıyorum die mesaj bile attım ne heycanı falan dedi kafasımı karıstı acaba onla dalga geçtiğimi falan düşünüyo olaiblirmi ben küçük düşmek istemediğim için okulda çok kötü davranıyorum

• ilk satırı okudum o kızın eski çıktığı senin arkadaşınsa bu iş olmaz

0|0
    0|0
    • Neden peki onu hatirlatiyosun falan diodu bi okusan cok sevinirim

• olabilir yaaa neden olmasın diyebilir öyle bence fazla umutlanma kızların her lafınıda ciddiye alma tamam bu benden hoşlanıyo kesin beraber olucaz felan gibilerinden algılama öyleee

• kardeş bu kadar adam boşuna yazıyo..insanları yorma daha manitacılık ne onu bilmiosun.Kızlara sıra arkadaşın hasan gibi davranamazssın.kırılırlar.

0|0
    0|0
  • uff cok yazmissin okumadim ama sen yanmissinn galiba metinden belli oluyor

gecer yavas yavas sanarsin ama gecmez Adam gibi sevdiysen kendimden biliyom
    3 ay gecti hala ölüyom

0|0
    0|0
  • Bir kızla kanka olmayacaktın dostum en başta hatan bu benimde başıma geldi şimdi kafamı kemiriyorum

0|0
    0|0
    • şuan kanki deyilim zaten dedi bi anda kanki olunduğunu ilk defa görüyorum dedi aramız iyi deyil zaten hoşlandığımı kesinlikle anlamıştır mesajda kanki dedim sadece okulda pekk konusmuyoz

• bu ne arkadaş. bi bok anlamadım

0|0
    0|0
  • hiç dert etme bunları. unut onu sadece

lise bitince herşey düzelir

0|0
    0|0
  • çok geçmiş olsun ALLAH kurtarsın...

0|0
    0|0
  • Senin ben geçmişini ...

0|0