Atınç nukan lok. leibzigde ne düşünüyorsunuz buda konu türk futbolcusunun yurtdışında oynamasıyla ilgili?

5 mlyon euro genç bir oyuncuya veriliyosa iş vardır?

Güncellemeler:
arkaddaşlar yorum yok mu bu milli bir mevzu?
futboldan anlayan yokmu?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Şenol Güneşle birlikte çok daha iyi işler yapacağı kanısındaydım. Bahsi geçen paralar, lige adam akıllı oynamamış , tecrübesiz sayılabilecek bir stoper için hayli tatmin edici. Almanya 2. ligi kariyeri açısından iyi bir basamak olabilir.

#Ralf Rangnick gibi bir hoca ile calisacak ve en onemlisi projesi-plani olan bir takima gidiyor. Ranginck in bircok genç oyuncusu Bayern Münih, Borussia Dortmund, Herta Berlin gibi takımlara transfer olmuştu

#6milyon euronun 5 i peşin ,1 milyon ise takımı lige yükseldiği zaman ödenecek.

%5 civarı yetiştirme payı fifa kuralları gereği geliyomuş zaten. %20 de biz madde koydurmuşuz denilene göre. kısacası bir sonraki bonservis bedelinin 4'te 1'i bize gelecek.

0|1
    0|0
    • çok haklısın abi hertha berlini begenmeyen tipler var atınç çok iyi bir tercih yaptı leibzig takımının büyük hedefleri varmış ayrıca

• aynen muhammed demirciden haber varmı?

• Rosenborg denemeye almıştı beğenmemişler fiziğini

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• fiziği boyu yapısı herşeyi uyumlu ve oynadığı maçları izlediyseniz tam bir stoper olduğunu farkedersiniz ayrıca daha 21 yaşında genç ilerleyen zamanlarda çok başarılı bir kariyeri olacağını düşünüyorum 5 milyon a değer

0|0
    0|0
    • izlemezmiyim hatta kardeşime bu adam liverpoolda ilerde oynayabilir demiştim çok başaralı bir oyuncu

• gittiği takım kendisini geliştirecek bir takım değil
    genede beşiktaşta kalıp genç yaşında paslanacağına mantıklı bir seçim
    yabancı stoper alıcaklar birde
    atınç muhammed batuhan hepsini yediler hepsi çok iyiydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...