Ergenlikte fitness boy uzamasini mi durduruyor?

Bu yargi dogru mu? Yoksa yalan mi?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Squat ve Deadlift yapma sadece..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yalan. Spor demek, sağlıklı bir vucut demek. Sağlıklı bir vucut demek, ne demek bilemedim şimdi :SADASD

0|0
    0|0
  • Senin fitness dediğin şey saglikli vücut gelişimi demek, yani o sizin bildiğiniz gibi hard body ciler felan olup , yuksek agirliklar kaldirilmior. spor her yas için uygundur boy uzamanida destekler bilinçli calisirsan.

0|0
    0|0
  • Oyle birsey yokk :) 1,90im gala uzuyorum gerci ben fitnes degil kendi vucut agirligimla calisiyorum :)

0|0
    0|0
  • Ağırlık kaldırman boy uzamasını yavaşlatıp durma noktasına getirebilir ama her hareket değil..

0|0
    0|0
  • Kimseye inanma egzersiz yaparken growth hormonu salgılarsın yani büyüme hormonu böylece vücudun anabolik (yapım) olaylarını tetikler AĞIRSAĞLAM WAS HERE!

0|0
    0|0
    • Butun egzersizlerde gecerli mi

• Aşırı ağır ağırlık kullanmadığın sürece durdurmaz.

0|0
    0|0
  • Doğrudur

0|0
    0|0
  • Aynen fitness tan uzak durun ergenlikte. Kaslar sertleşir ve kemiklerin uzaması zorlaşır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Maalesef yavrum.

0|0
    0|0
  • Bilmem ki agırlık kaldırmaktan olabilir

0|0
    0|0
  • Ayirlik var adi ustunde bacak pres gogus pres var haliyle uzamayi biraz indirgiyo

0|0
    0|0
  • kesinlikle onun yerine pilates ya da herhangi başka bir spor dalı seçmeni tavsdiye ederim yüzme gibi :) bu kadar net konuşmamın sebebi ise sporcu olmam

0|0
    0|0
  • Bende öyle biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...