Eski erkek arkadaşımın Bu yaptığına anlam verebilen biri varsa bana da anlatsın!

1 yıl önce çıktıgım çocuk vardı arkadaş kaldık ayrılınca bu aralar daha yakınız geziyoruz falan benimde hislerim tekrar canlandı ama hiç belli etmedi sinemaya gittik birden öptü çekildim tekrar öptü sonra çıkıncada bişey olmamış gibi konusmaya devam etti yani çıkmıyoruz hala arkadaşız aklım karıştı sizce amacı ne ?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Öptürmeseydinn

0|0
    0|1
    • çekildim dedim zaten farkındamısın ?

• off koysaydım keske şimdi koyarımda nasıl yapıcam

• Şimdide tepki koyarsın da oradaki gibi etkili olmaz ki. Orada öyle bir şey yapsan kesin sonuç verirdi. Senin kolay bir kız olmadığın ve bir çizgin olduğunu anlardı. Bundan sonrada adam olurdu ve sana adam gibi davranırdı. Sana saygı duyardı. Bir erkek saygı duyduğu birine deli gib aşık olur. Şimdi ne yaparsan yap o hissi uyandırman biraz zor.

Erkekler Ne Diyor 9

• Uzun süre seninle gezdiği için konuştuğu için özgüveni yerine gelmiş ve o , senin onunla tekrar beraber olabileceğini düşünmüş yani oda yakınlaşıp seni denemek pas atmak istemiş ama sanırım sonu hüsran olmuş.

0|0
    0|0
    • şimdi napıyım ben

• Yapman gereken mesafeyi iyi koruman , karşındaki kişiyi biraz gözlemle yani hal ve hareketlerini eski sevgilin olabilir ve şuan bişey hissetmiyo olabilirsin ama o belkide sadece seni kaybetmemek için arkadaş kalmış ve sana daha yakın olabilmek varlığını hissettirebilmek için buna dayanmış olabilir yani kısaca hala seni seviyo olabilir o yüzden ne yapmaya çalıştığına dikkat et bence.

• cekildigin icin istemiyorsun izlenimi yaratmis olabilirsin. o da bozuntuya vermemistir. yok kullanmayla alakasi falan. insan sevdigini oper

0|0
    0|0
  • açıkmı olsam yoksa üstü kapalımı konuşsam bence niyeti belli sakın evde ders çalışmaya falan gitme derim ben yada film izlemeye Allahtan sinemadaydınız ... da öpmüş ...

0|0
    0|0
  • o öpmüüüşşş sen bişey dememişsinn karşılık vermişşsinn sen ermişsin muradına o da kondurmuşş yanağına sonu aşk olurrr yineee :)

0|0
    0|0
    • ben karşılık vermedimmki

• nasıl kızıcam sinemada birden oldu yani bende şaşırdım ve çekildim

• sinamadan sonra kızbilirdinn sinama yı tekedebilirdinnn neyse hayırlısı olsunnnn gönlüne göre versin allah

• dereyi gecınceye kadar ayıya dayı demek

0|0
    0|0
  • eski sevgilin arkadasin olmus beraber sinemaya gitmissiniz opmus bisey dememissin ustune amaci ne diyorsun dimi hee canim hee git uyu hadi

0|0
    0|0
  • Senden faydalanmış...

0|0
    0|0
  • seni her daim kullanmak..

0|0
    0|0
    • oda seviyo olamaz yani

• hergün görüyorum ama :D

• birsey olmaz..

• fuckbuddy olma yolunda ılerlıyorsunuz