Kadın ve erkekten neden kadın veya erkek oluşuyor?

Mesela kırmızıyla sarıdan turuncu oluşuyor.Ama kadın ve erkekten kadın ya da erkek oluşuyor?.Bu anormal değil mi?!?!?!?! Geyler,lezler ve Ajdar var olduğuna göre bence anormal olan kadın ve erkekler:( Aslında anormal olan biziz!:( Karışımlar bileşik olduğuna göre bizimde karışım olmamız gerekmez mi:(

Siz ne düşünüyorsunuz?Dünden beri bu felsefi ve septik düşünce aklıma takıldı:(

Güncellemeler:
Not:ergen ve liseli değilim 1 sene oldu mezun olalı:(((((((((

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• aferim öğenmeye devam ..

1|0
    0|0
  • ruh halin zorda!

2|0
    0|0
  • Yeni mezun psikolojisi. Arkadaşım ne kullanıyorsan derhal bırak yan etki yapmış sana.

1|0
    0|0
  • biyoloji dersi almadın heralde hiç :D kadın xx kromozomuna sahip erkek xy :D burdan oluşabilecekler de xx veya xy olacağından 3. bi cinsiyet yok :D eşcinsellik durumu apayrı.hormonal ve psikolojik nedenleri var

1|0
    0|0
  • ergen ve liseli olmaman daha kötü. beynim error verdi. cidden oturup bunu düşündün mü?

1|0
    0|0
  • Yangın vaaar:((

1|0
    0|0
  • bi sn kirbacimi getireyim

1|0
    0|0
  • Bu arada kimyadan bahsetmek gerekirse karısımlar bileşik değildir farklı kavramlardır

1|0
    0|0
  • devinim ve sinerji diyorum ben lanet olasıca döngünün suçu bunlar :(( ölürsün toprak olursun çiçek olursun falan felan :(((gsksjfaslfjshajdjsaf

1|0
    0|1
  • yumurtaya can veren allahımm bu çocuğa akıl vermişsinn kullanmasını bilmiyoooo :)

1|0
    0|0
  • Bunu da ALIN...:))) ( yahu Ne içiyor , ne kullanıyor bu gençlik anlamadım ki) Alın alınnn

1|0
    0|0
  • What are you? Ha söyle whatt are youuuu?:))

1|0
    0|0

• sarhoşmusun?

1|0
    0|0
  • Şimdi sen kendini normal sınıfına mı sokuyorsun :) yoo bence sen gayet anormalsin bak demek ki kadın ve erkeklerden senin gibi bişey de çıkıyormuş. Teorin de çürüdü al sana ajsdghkajdh

2|0
    0|0
  • Karpuzu muzla oyarsın ama ortaya turuncu bişey çıkmaz , yani birleşse de karışmayan şeyler vardır.

0|1
    0|0
  • notuna tüküreyim.görünen köy klavuzmu ister de not düşmüşün bir de.

1|0
    1|0
  • Sen bir karışım olduguna göre bi seyi sana fazla katmışlar..Ama neyii..!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• biri su getrsn

2|0
    1|1
  • Biz milletin ufkunu genişletiyoruz ama onlar bizi anlamıyo qenqo :(((

Bence en normal Ajdar <3

1|1
    2|1
    • Bencede ya herkes Ajdarın anormal olduğunu düşünüyo ama şunu bilmiyolarki 2 elementten bir karışım çıkar:((( Biz bence olmamışız:(((( Ajdara lezlere geylere saygı duyuyorum kutsanmış insanlar<3

• Evt onlarıda sepiyoruz<3 karışımlar:(((

• bunun varoluşsal acısından sevişme tutkusuyla yanıp tutuşuyoruzdur belki de zülbolop

1|0
    1|0
  • haklısın arkadaşım bisexlik,gaylık,lezlik normaldir yehooooo anormal heteroseksüeller :)))

1|0
    1|0
  • git azıcık kalıtım öğren

1|0
    1|0
  • oturup da ciddi ciddi buna kafa patlatıyosan vah sana kız.

1|0
    1|1
  • Senin sorularını okumak için içmem lazım benim ya beyb.

1|0
    0|2
  • Ne dedi bu şimdi?

0|0
    0|0
  • Kızlar soruyorda ergenleri istemiyoruz!

0|0
    3|1
  • Bu duruma neden bu kadar çok uzuldun, üzülme.

1|0
    1|0
  • sanırım bayıliciim ednan! :(

1|0
    1|1
Yükleniyor...