Çok ezik görüyorum kendimi, dışarı çıkma hevesim hiç kalmadı. Ne yapabilirim?

18 yaşındayım boyum 1.69 kiomda 78 dışarı çıkarken utanıyorum hiç kendime güvnim yok sanki herkes yolda yürürken bana bakıyor çok utanıyorum çıtı pıtı kızlar öyle bi özgüvenle yürüyolar ki çok ezik görüyorum kendimi. dışarı çıkma hevesim hiç kalmadı ne yapabilirim.

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Ben de bir zamanlar 68 kiloydum(Allahım arkadaşımın teki iki gün önce o halimden kalan bir fotoğrafı facebookta etiketlemiş :S neyse).boyum 159.Çok kötü hissetmiyordum ama kötüydüm yani.Ne zaman iştahım kesildi kilo vermeye başladım.Her gün sabah yemek yemeden önce tartılma hastalığım var.Bugün tam tamına 54.8 kilo geldim.Azcık yesem kilo alıyorum.Bu aralar iştahım yok allahtan.Hikayemi anlatasım geldi.

İştahını nasıl yok edebilirsin onu düşün ve biraz da spor yap.Hergün yapmak zorunda değilsin.Haftada belirlediğin 3 gün plates yaparsan ve yemeyi kesersen kilolarını verirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• güzel bir diyet (sağlıklı beslenme- kola-şekerli, çikolata, cips gibi abur cuburları bırak) fitness e basla. 6 ayda fit olursun boyunda iyiymiş.

0|0
    0|0
  • Kilo vermeye çalışabilirsin mesela :) Kilo verdikçe de özgüveninin nasıl yükseldiğini de görürsün :)

0|0
    1|0
  • az önce 17 yaşındaydın şimdi 18 oldun. douğumgününmüydü bu gün tam o ana mı denk geldi acaba

0|0
    1|0
  • Kilo vermek aklına geldi mi hiç?

0|0
    1|0
  • vücut geliştirmeye git :D

0|0
    0|0
  • spor yap spor yap spor yap

0|0
    0|0
  • biraz önce sen sanki bir Yas daha kücüktün ?!

kilon cok biraz zayifla

0|0
    0|0
  • 8 kilo fazlan var azcık gayret et

0|0
    0|0
  • spora ve diyetisyene git tabii bide psikoloğa

0|0
    0|0
  • Büyük göbek büyükg*tiyidir:)))

0|0
    0|0
  • Dahiyane bi' fikrim var!

Kilo ver. =|

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aslında 17 yaşındasın ve üyeliğin iptal edilcek ama ne fayda sen tekrar yeni üyelik alıp geri geleceksin ..

0|0
    1|0
  • içeride kalarak daha da şişeceksin biliyorsun demi?

0|0
    1|0
  • diyet ve spor yap verirsin kilolarını kilolu olmak kader değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...