Burçların kişiliğinizi yansıttığına inanır mısınız?

aynı ay aralığında doğmuş yüzbinlerce kişinin astrolojiye bakarak aynı karaktere sahip olması saçma değil mi? "bugün falımda ne yazıyo" deyipte baktığınız falın binlerce kişi için aynı olma olasılığı nedir ki arkadaş!

atıyorum koç, arkadaşlarının desteğini üzerinde hissedecekmiş. şimdi bütün koçlara yardım mı etmemiz gerekiyo? yada hepsi arkadaşlarından yardım aldığını mı hissediyo?

• Evet.
    72% (69)45% (33)60% (102)Oy Ver
  • Manyak mısın la. olur mu öyle şey? tabiki hayır.
    28% (27)55% (40)40% (67)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
24|12

En İyi Kız Görüşü

• Sen olayı yanlış yorumlamışsın arkadaşım. Astroloji bir bilimdir zaten. Yıldız ve gezegenlerin hareketlerine göre yorum yapar. Sen günlük fallara göre hareket edersen çok yanılırsın çünkü onların hepsi genellemedir. Bir günde doğan herkes aynı karaktere sahip olmalı senin mantığınla ama öyle değil. Doğduğu yer ve doğduğu dakika bile insanların karakterini değiştiriyor. Bir astrologla birebir görüşürsen daha iyi anlarsın. Senden hangi şehirde hangi tarihte ve hangi dakikada doğduğunu öğrenip ona göre doğum haritanı çıkarıyor.

Doğum haritası da senin doğduğun dakikadaki doğduğun yerle gezegenlerin ve yıldızların o anki pozisyonuna bakılarak şekillenen harita doğum haritandır. Buna göre hangi burcun özelliklerini taşıdığın vs. belli olur.

1|2
    0|0
    • tamam. diyelimki doğum haritamı çıkardım ve başak burcu çıktım. şimdi yine aynı yere dönüyoruz. doğum haritasına göre başak burcu olanlar aynı tepkilerimi vercek?

• Öner Döşer hocamın kursu var Astroloji okulu diye. Oraya başlıycam kısmetse şimdilik bana önerdiği kitaplar var onlarla evde çalışıyorum. başlangıç aşamasını bitirip derslere başlıycam işallah.

• tamam @demet25. sensin tamam =D

Kızlar Ne Diyor 23

• Ben B seçtim çünki bu burç islerini ben zevk için keyif için okuyorum.Gerçeklik payı olsa bile fazla bu işlere takılıp fazla kendinizi yorumayın diyorum :)

0|1
    0|0
  • Günlük burç yorumları saçma sapan onlara kimse inanmaz. zaten. Ama burçlar var İslamda da var. Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretlerini nin Marifetname sini tavsiye ederim . çok güzel açıklamş orda. Kişilikleride gerçekten yansıtıyo.tabi bide yükselen olayı var bazıları yükseleninin özelliklerini taşıyo. mesela ben burcum Aslan yükselen Balık Balık özelliklerinide taşıyorum ben.

1|1
    0|0
  • astroloji derin bir bilgi ister..yükselen burç,alçalan burç gibi kişinin özel horoskopunda evler vardır bunlarla iletişim kurularak genel varsayımlarda bulunulabilir.Gökyüzü hareketleri pek tabi tüm insanları etkiler.. ha şu günlük burç yorumlarını sallamayın , çünkü onlar sadece yazılmak için yazılmış.hiç bir ilme dayanmıyor..

1|1
    0|0
  • tabiki hayir. bence cok sacma..

0|1
    2|0
    • saçma dediğin şey bir bilimdir arkadaşım :)

• ne bilimi allah askina ya.. mesela ikizler böyle böyle olur diyorlar nedense benim tamadiklarimin cogunda alakasi bile yok benim hakkimdada neler neler yaziyor tamda tersi oluyor cogu zaman

• astrolojiye çok inanmıyorum

0|1
    0|0
  • günlük yorumlar saçmalıktan ibaret. fakat burçların özellikleri çoğunlukla doğru. mesela balık burcu insanı duygusaldır, hayalperesttir. evet bu doğru. gözlemledim doğru. bende balık burcuyum doğru. :)

1|2
    0|0
  • Burç karakteri aynen yansıtmıyor ki zaten. Genel ana hatlarıyla ele alıyor sadece. Ki benim birebir tutuyor. Günlük fallar farklı bir şey, burçların karakter özellikleri ayrı. Günlük falları okumuyorum.

2|2
    0|0
  • günlük fala bakmam ama bütün balık kızları birbirine benziyor. hatta şöyle kız bir şey anlatıyor tam benim gibi diyorum sonra bir ögreniyorum burcumuz aynı :)

1|1
    0|0
  • burcların karakteristik özelliğine inanıyorum hatta birebir evt bu benim dediğim oluyor yorumlarını bilemicem

0|1
    0|0
  • Kesınlıkle yansıtıyor

1|1
    0|0
  • inanmam akrep ateslı derler ve bı dunya sacmalık alaksı yok nıce burclar sapık akrep hanım hanımcık .d fala ınanmaaaaaaaaa falsızda kalma yanı .d

1|1
    0|0
    • allahtan hanım hanımcık :D

• Sen gerçek bir akrep görmemişsin =) günlük fallar falan saçma tabii hepsi; ama insanın yapısında etkin bir rol. Buna rağmen farklılıklar gösteren aynı burçta olanların yükselen burçları etkindir. Burcum akrep, yükselenim boğa. Taşımadığım tek özelliği kıskanç olması.

• Sadece güneş burcu değil, ay burcu ve diğer evler de etkilidir. Yoksa dünyada sadece 12 tip insan olurdu.

• saçma buluyorum , B dedim.

0|2
    2|0
  • evet inanıorum

0|1
    0|0
  • Diğer insanları pek bilmem de.. Ben OĞLAK burcunun özelliklerini fazlasıyla taşıyorum :)

0|1
    0|0
  • burclarin sadece ozelliklerine inanirim..hele cin / china burclarin ozellikleri,

gunluk fallere bakmam

0|1
    0|0
  • fal vs. bunlara inanmam..

0|2
    0|0
  • Hayırr

0|2
    0|0
  • ben inanmiyorum

0|1
    2|0
  • A şıkkı.

0|1
    0|0
  • adamda kişilik yoksa neyi yansıtacak?

0|0
    0|0
  • Evet inanırım .

0|0
    0|0
  • b şıkkı diyenler yazıkk dinde bile yeri var burçların

0|0
    0|1
  • aslında derdim ya saçma sapan işler millette uğraşıp duruyor sonra gazete dergi falan okurken yorumlara bakmaya başladım günlük yorumlara yani sonra dedim lan noluyor nasıl çıkıyor bunlar ordan işte özelliklere falan derken bir baktım beni anlatıyor hani takip eder miyim etmem ama karşıma çıkıncada okurum bakarım falan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• önceden inanmıyordum ama şimdilerde inanmaya başladım ne yalan söyleyeyim

2|1
    0|0
  • Balığım romantik duygusal hayalpeerest bu huyumu seviyorum :)

0|1
    0|0
  • Burçlara inanıyorum.Aslan burcuyum özelliklerin %90 doğru.Ayrıca kur'anda da yılzdızname olarak geçiyor galiba-tam bilgim yok.Tabi gazetelerdeki bugün yok paranız olacak yok biriyle görüşecesiniz gibi saçma sapan şeyler doğru değil,inanmıyorum.

1|1
    0|0
    • kuranda geçmiyo ama ebu davud "kim yıldızlarla ilgili bir ilim iktibas etmişse sihirden bir şube iktibas etmiş demektir. yıldız ilmi arttıkça sihir ilmi de artar" demiş

• doğrudur hocam tam bilmiyorum sadece duydum.

• İnanmam. O zaman dünya üzerinde sadece 12 farklı kişilik mi mevcut.. Yada isteyen istediği kişiliğe sahip çocuk dünyaya getirsin.. 9 aylık bir planlama ile hedefe ulaşabilirsiniz

0|1
    0|0
  • evet inaniyorum balık burcuyum hayalperest ve duygusal :) ama bu yanimi çok seviyorum...

1|1
    0|0
  • ben inanmıyorum inananlara da mani olmuyorum. psikolojik olarak rahatlıyor bizim millet böyle şeylerde :-)

0|1
    1|0
  • Manyak mısın la. olur mu öyle şey? tabiki hayır.İçimi okumuşsun

0|1
    0|0
  • B yi işaretliyom a yı seçiyor :D

0|1
    0|0
  • bu site kesinlikle doğru link

0|0
    0|0
  • %100 aynı tabi bunda yükselenin etkisi de var

0|0
    0|0
  • ben yükselenimi bilmiyordum diğeriyse pek tutmazdı fazla o yüzden hiç inanmazdım

ne zaman yükselenimi çğrendim ve bakmya başladım o zamn burçlar hayattaki bi parçam oldu aga :D

%95 mi tutar yahu ? her gün bakar oldum

0|1
    0|0
  • lan dangalağın biri gezegenlere isim vermiş bunların hepsinin adınada burç demiş herkes inanmış adam milyoner olmuş burca inanan ların hepsi maldırla olurmu öleşey ne yani birine çıkma teklifi edicem oda bana burcun ne bn kova ozaman olmaz boğa kovayla anlaşamaz dicek ağzını burnunu kırarım valla o kızın

0|1
    0|0
Yükleniyor...