Neden öyle oluyo spor bilgisi olan?

arkadaslar ben kardiyo ya da koşu yaptıgımda kulagımın bir tanesi sürekli tıkanıyo bu neden oluyo bilen var mı?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kulağından içeriye ter kaçmış olabilir. Kardio çalışmalarında zaten vücuttan çok fazla ter atılıyor. Başından akan ter kulağına bu yolla girdiyse tıkanıklık yapabilir. ya da spor salonundaki ses sistemiyle alakalı bir şey olabilir. Kardio çalıştığın bölge ses sistemine yakınsa ve yükses seste müzik varsa kulak tıkanıklığı yapabilir.

0|0
    0|0
    • yok ben evde kendim yapıyorum yanşi anlam veremiyorum ter kaçma olsa hisssederim illaki bir spru mu var cok mu yoruyorum analmadım

• cok zorluyorum o da olabilir sanırım bak şu an basım dönüyo

• Zorlamak iyidir fakat gereğinden fazlası senin için zararlı olur

Erkekler Ne Diyor 1

• Nabzının yükselmesi sonucu olur büyük ihtimalle. Kondüsyonun geliştikçe zamanla kaybolur. Bir de koşuya başladığın da yavaş yavaş artır temponu. Nabzının birden yükselmesinden de olabilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O bendede oluyo ama sebebini hic sorgulamadim :)

0|0
    0|0
  • Tıkanıyor derken sonrasında mi sırasında mi ne kadar süre? Tansiyonun düşüyor olabilir.. Birde tıkanmayi tarif et çınlıyor mu basınç mi yapıyor

0|0
    0|0
    • çınlıyor gibi hani basladıktan bir 20 dakika sonra falan

• Senin yüksek ihtimal tansiyonun düşüyor. şu içtikce baş dönmesi azalıyorsa kesin tansiyon dusuyordur

• anladım canım cok tesekkür ederim

• kalp atış hızına bağlı o yüzden

0|0
    0|0
Yükleniyor...