Çocuk beni gördü, bir şekilde dikkatini çektim. Şimdi ne yapayım?

Ya hatırlarsanız geçen defa da yazmıştım nasıl ilgisini çeke bilirim diye. Dün biz sınıfın karşısında öğretmenimizi beklerken bu da geldi 5-6 tane arkadaşıyla koridora. Ee ben bunu görünce sevincimden bağırdım. Koridorda çok insan olduğu için sesimi duymadı ama gördü mü bilmiyorum.ona çarpmak istediğim için elime bikaç tane defter falan alıp beklemeye devam ettim. Sınıf arkadaşım 'sen ona bişey söyledin mi ' dedi. 'Hayır, neden? ' Dedim. Sana baktı dedi. Ben bunu duyunca sevinçten havalardayım. Ben bunu izlemeye devam ettim. Bi kaç defa göz göze geldik sonra öğretmen geldi, mecburen sinfa girdik. Tüm kızlar girdi, 1kaç tane erkek sınıf arkadaşım kız olduğum için bana yol verdiler. Son bi kez yüzüne baktım,bakıyodu ve sınıfa girdik. Demek istediğim,galiba dikkatini çektim. Şimdi napiyim, nasıl haraket edeyim bana ilgisi artsın diye?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• ergenliğini yeni yeni yasıyorsun galiba. anlatmandan o kadar cok bariz belli oluyor ki. yaşamaya devam edin. kendinizi yaralamadan.

0|0
    1|0
    • Aa ne kadar akillisin (!) Sinif dedigim icin anladin liseli oldugumu, liseliler de hepsine ergen adi takmissiniz. Ne yazilsa ergen diyosunuz akliniz artiyo oyle mi?

• Ben hicbizaman kendimi EZGIN hissetmedim.Tavsiyelerine de ihtiyacim yok benim!

• :) basarılar o halde..

• git defteleri kitapları masasınnı üstüne at ben sana bağırdım nedne duymadın diye duyduysan neden cevap vermedin diye sert yap zira erkekler sert yapan kızlardan hoşlanır unutmaki en büyük aşklar kavgayla başlayandır:)

1|0
    0|0
  • hmm.artık liselerde de kızlar teklif ediyormuş.enteresan

0|0
    1|0
  • şidmi yavaşça yere yat ve ölü taklidi yap...

1|0
    0|0
  • o zaman sordugunda bagir mi demistik sana?

0|0
    0|0
  • uzun bir depar at

0|0
    0|0
  • valla merak ettık oğlanı şimçik neymiş böle ya

0|0
    0|0
  • amuda kalk , apaçi dansı yap :D liseli staylalar :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1