Sevgiliniz, eşiniz veya yakın bir arkadaşınız için yaptığınız en büyük süpriz neydi?

Sevgiliniz, eşiniz veya yakın bir arkadaşınız için yaptığınız en büyük süpriz neydi? Ayrıntılarıyla yazmanızı istiyorum.

Ben eski erkek arkadaşımı asker ziyaretine, hiç bilmediğim bir şehire gittim. Görünce çok şaşırdı. Sizin de böyle şaşırttığınız durumlar oldu mu?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• bende askere gitmeden önce bir süpriz yapmıştım suan izindeyim şafak 157

askere gitmeme 2 gün vardı sürekli parfüm değiştiren birisi değilimdir ve herkezin üzerinde bulunan kokuları taşıma gibi bir huyumda yoktur farklı olmayı seviyorum herneyse 2 gün vardı yola cıkmama beraber vakit gecirmek istedigimi alışveriş yapmam gerektiginide onunla cıkmak istedigimi soyledim cıktık parfümcüye gidicez parfümüm kalmadıgını soyledim ( evde dolu birşişe vardı halbuki ) gittik parfümüm standart tabiki aynı parfümden ama birkac yeni karışım denedik birlikte hatta değiştirme konusunda kararsız kaldığım bir parfümde vardı ama onun beğendiği parfüm zaten kullandığım parfümdü standart olanı aldım ve parfümü satan bayan 100ml. alana 50ml. hediyemiz var dediler ben aynı parfümden istedim istersen kücük olanı diğer hoşuna gideni al dedi yok dedim ikiside aynısından olsun parfümcüden cıktık cantasına koymasını istedim elimde tasımak istemedigimi aksam evine bırakırken parfümleri cıkarıp bana uzattıgında onlar senin demiştim aklına düştüğüm her an için bir fıssttt.. :D ertesi gün konuştuğumuzda küçün şişe bitti evin hertarafı sen kokuyor demişti

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben sözlü iken 1850 kilometre uzaktan habersiz olarak gelmiştim. Bir daha böyle bir sürpriz yapmamaya karar verdim çünkü kapıda beni gördüğünde nerede ise baygınlık geçiriyordu.

Evlilik yıldönümümüzü unuttuğumu düşünürken çicekçinin çiçek ve pırlanta yüzük getirmesi (pırlantanın emniyeti açısından çiçekçi tanıdık olmalı) güzel bir sürpriz olmuştu.

2|0
    0|0
  • 2006 yılında bi sabah kahvaltısının ardından taksi ile giderken radyo'da çalan bir sezen aksu şarkısı sarıyer sahilinde taksiyi kenara çektirip, taksiden inip radyonunun sesini açtırıp yolun ortasında dansa davet etmem olmuştu rahmetliyi. sonrasında çevreden alkış toplamıştık.

2|0
    0|1
  • benim bir arkadaşım var kendisinide çok severim ve kız kardeşinin doğum günü olduğunu söyledi bana hediye olarakta öyle ucuz birşeyde düşünmüyordu adidas marka spor ayakkabı almak istiyordu kız kardeşine sözü varmış bende düşündüm ve dedim hadi gel gidiyoruz adidasa oda neyle dedi dedim sen gel gittik istediği aykkabıyı aldık gerçekten çok sevindi kız kardeşine o verdiği sözü yerine getirmekle ve hediyesini almakla

1|0
    0|1
    • İnsanları mutlu etmek, gözlerinde o mutluluğu görebilmek gerçekten çok güzel.

• evet katılıyorum seviyorum yardım etmesini bir insana kendimi rahat hissediyorum

• Üniversite okumaya gittiğimde 3 ay gibi bir süre olmuştu, sevgilim akşam telefonda beni çok özlediğini söylemişti. O gece 8 saatlik yolculuk yapıp O' nun yanına gitmiştim. Sabah kapısına gittiğimde görüşemeyeceğini işi olduğunu söylemişti. Ben de aynı şekilde 8 saat yolculuk yapıp tekrar okuluma dönmüştüm ve böylelikle 3 yıl süren ilişkimi "işim var" gibi basit bir cümle karşılığında sonlandırmıştım.

0|0
    0|1
    • Kötü olmuş. Bazı süprizlerin sonu hüsranla bitiyor. Bu ihtimali göze alarak süpriz yapmak lazım :(

• bır sabah erkenden evının onunde cıkmasını bekledım elımde cıcekle gorunce baya bı şaşırmıstı tabı mutluluğu o an gozunden belliydi:)

1|0
    0|0
  • bi keresinde bi sevgilimi 2 gün uğraştırmadım, çok şaşırmıştı...

0|0
    0|0
  • Çok var yahu:)

2|0
    0|1
    • En çok etkilediğin süprizi yazabilirsin.

• Albüm de olmaz ki. Beraber çekindiğimiz bir fotoğrafımız yok. Kazak, kaşkol da basit geliyor giyebileceği zamanı bile olmayacak belki çarşı iznine bile çıkamayacak. Düşünüyorum da alabileceğim pek bir şey yok o yüzden manevi değeri olan bir şey olmalı mektup gibi şiir gibi. Yanına giderken yiyecek alabilirim belki en çok onu bu mutlu eder herhalde :)

• Onu da soracağım ancak daha zamanım var biraz düşüneyim. En mantıklısı mektup gibi geliyor şuan :)

Kızlar Ne Diyor 5

• sevgilimi çok kızıdrdım ona çok ayıp ettim ve ayrılcaktık az kalsın ben dedim kendimi affettircem oda lütfen zamana bırak naparsan düzelmicek dedi nese sora bende düşündüm elimde kamerala herkese bişeler sölettim onu affet o çok üzgün lütfen affet falan türk insanı zaten tam oyuncuymuş kendileri replik katolar barış msj ları falan verolar çok eğlenceli ve yorucuydu yanii sora montaj yaptım film haline getirdim ve mail olarak attım arkadaşıla izlemiş ve bana dönüü şuydu aşkııım seni çok seviyoruum meleğim falan o hafta full sevgi fırtınasındadım yaptım ayıbın a sı geçmedi yaniii kimse benim için böle bişe yapmamıştı die onu mutlu etmek paha biçilemezdi hiç beklemiodu çok şaşırdı..

1|0
    0|0
    • Sizinki de çılgın bir şeymiş :)

• ewt... hep erkeklerden bekliolar böle şeleri ama aslında erkekeerede yapılmalı adamlara yazık yaa onlar daha çok şaşırıo beklemiolarki böle şeleri.. gsl konu açmışın inş. güzel fikirler toplarım burdan :D:D

• Teşekkür ederim sayenizde ben de fikir ediniyorum :)

• benimde çok var öyle süprizlerim. ama öyle aman aman büyük şeyler değil. küçük şeyler küçük mutluluklar tarzında. mesela geçen sene doğum günü olan kuzenim kendisi bile doğumgününü unutacak kadar üzgündü. ve ben ona evde kocaman bir pasta yapıp evine gitmiştim. o kadar şaşırmış ve mutlu olmuşt u ki . uzun zaman teşekkür edip durdu. bide en son yine doğum günü olan bi arkadaşıma uzun zamandır almak istediği ama alamadığı bişeyi alabilecek olan bir arkadaşıma yalvar yakar uzak bir şehirden getirtip armağan etmiştim. oda nasıl tlu olmuştu hala kulaklarımda sevinç çığlıkları:D

1|0
    0|0
  • ben herkese sürpriz yapıyorum küçük yada büyük. ama ailemden başka hiçkimse bana sürpriz yapmıyor. yakın bir arkadasımın sürpriz doğum günü yapması haricinde :))

1|0
    0|0
  • hatırlamıyorum :(((

1|0
    0|0
  • hayır olmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...