Evleneceğiniz kişi nasıl olmalı, kriterleriniz neler?

Evleneceğiniz kişilk tipi nasıl olmalıdır? nelere çok nelere az önem verirsiniz? öncelik sıralarınız ,olmazsa olmazlarınız nelerdir?

Mesele dindar olmaz çok önemli midir? veya çok güzel veya yakışıklı olması gerekir mi?Ailesinin nasıl olduğu önemli mi yoksa çokda takmaz mısınız?yada cinsel anlamda iyi olsun gerisi çokda önemli değil mi ? sizinde aklınıza gelen olmazsa olmazlarınız varsa yazın?

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

• İmanlı olması çok önemli,ahlakı,edebi olması ve bunu koruması,güvenilir,ağzından çıkanı bilen,zeki ve bu zekasını önemli şeylere kullanan,elindekilerin kıymetini bilen,hayata pozitif bakabilen veya bakmaya çalışan ve sevgisini hissettiren,başka kadınlarla gerekmedikçe muhatap olmayan...bu tür biri olsun isterim.Yakışıklılık göreceli bir kavram ve kimse çirkin değil gerçi ama çok yakışıklı olmasına gerek yok,karakterini çekici gelmeli bana.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• güvenilir olması, duygusal olarak kararlı bir karakteri olması, aile hayatına uyum sağlayabilecek yapıda olması ve evleneceğim erkek yakışıklı olmalı :))

1|1
    0|0
  • sadık,dürüst,güvenilir,merhametli,ilgili,eğlenceli,çocukları seven,alkol kullanmayan,Allah korkusu olan..

0|1
    0|0
  • çok zengin çok yakışık çok zeki çok eğlenceli çok zevkli çok yaratıcı ve bana aşık. :)))

dindar olmasın aslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

milliyetçi olabilir.

ailesi ile fazla görüşmeyelim mümkünse.. kardeşleri olabilir ama.

0|0
    0|1
  • imanlı

edepli ahlaklı

temiz titiz

kendini bilen

dürüst çalışkan

sevgili saygılı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• evliliğe olan ön yargımı kıracak kadar beni aşık etmeli.

1|0
    0|0
    • ne gibi ön yargin olabilir ki

• ilişkileri aynı evin içinde yürütmek çok zor artık. eskiler gibi değiliz. sabır çıtamız düşük. tahammüllerimiz zayıf. akranlarımdan evli olup 3 senesini dolduranlar içerisinde mutlu olan çok az kişi var.

• Herseyden once insan olmali.. :)

fizigi, kisiligi, zor zamanlarda gulebilmesi.. Gibi kaideler var..

1|0
    0|0
  • benden önce ne yaptığı çok önemli değil ama bana karşı en başta dürüst ve güvenilir olmalı ve tabi ki gerçekten sevmeli :)

1|0
    1|0
  • Kisaca mukemmel.

1|0
    0|0
  • sadıkolsun yeter diğer özelliklerini ben seçerim :D

1|1
    0|0
  • Espirilerimi anlasın bir de güzel olsun. Gerisi pamuk ipliği gibi gelir zaten :)

1|0
    0|0
  • Turp gibi olmalı..

1|0
    0|0
  • geçmişi çok önemli değil. az çok gülen gibi birşey diyemem yerine göre hepsi.

1|0
    0|0
  • Kardeş sevgili olurken değilde, evlilikte kriterler listesi çok uzundur...

0|0
    0|0
  • güzel olması, anlayışlı olması vs vs

0|0
    0|0
  • cık cık cık kriterlerim çok yüksek bulamazsamda zerre umrumda değil

1|0
    0|1
  • sevsin beni bide iyi biri olsun tamamdır

1|0
    0|1
  • anlayışlı ve saygılı bir de tutarlı

0|0
    0|0
  • Bugün çok zor sorular var ya

0|0
    0|0
  • Namuslu şerefli dürüst uzun boylu zayıf :)

0|0
    0|0
  • dürüüst olsun

0|0
    0|0
  • Monoton olmamalı

0|0
    0|0
  • Hafif esmer bakımlı boyu 175 olsun :D eşine sadık olsun . gözü dışarda olmasın . evinin hanımı olsun ne zaman ne konuşacağını bilsin . bi ortama girdiğinizde sizi vezir edebilsin ama rezil etmesin . bunlar olduktan sonra yemede yanında yat :D herşeye cinsel açıdan bakmamak gerekiyor . herşeyi geçtim evleneceğin kişi burnundan getirmeyecek .dürüst olcak vs vs. böyle bişey istiyorum inşallah karşıma çıkar böyle birisi :D

1|0
    0|0
    • inşallah bi de çok konuşmasın car car :)

• aynen , kenar mahalle karıları gibi olmayacak ağzında sakız cak cak :D öyle bi eşiniz olacak ki hayattan zevk alacaksınız . eğitimli olacak alacağınız eş . kenar mahalleden bi kadın al ocağına incir ağacı diker . cahil geri kalmış kişiler kendi bildiklerinin doğru olduğunu düşünürler ve herkese kabul ettirme düşüncesi içerindeler. benden tavsiye almayın öyle kadınları allah korusun incir olursunuz :D

• aynen eğitim şart olmazsa olmaz.Eğitimli eş demek eğitimli çocuk demek aynı zamanda

Yükleniyor...