Tuttuğunuz takımı tutma nedeniniz nedir?

Tuttuğunuz takımı tutma nedeniniz nedir?

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• Renkleri ve ambleminin güzelliği

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• anasınıfında öğretmenim fenerbahçeliydi o gün onun için söz vermiştim bu yüzdnde sözümü bozmuyorum ve hala fenerbahçeliyim

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe'yi tutuyorum kendimi bildim bileli babamdan dolayı. Ama Beşiktaş'a karşı derin duygular besliyorum içten içe.

1|1
    0|1
  • Babadan kalma Fenerbahceliyim.

0|1
    0|1
  • Teyzem küçükken Beşiktaşlı yaptı.

0|0
    0|1
  • babamda onu tutuyor :D

0|1
    0|0
  • Takımsızım ben

0|0
    0|1
  • tarafsızdım eski sevgilim fanatik Galatasaraylıydı takımın sevinci onun sevinci onun sevinci benim sevincimdi sonra öyle kaldım dönekliğe gerek yok

0|1
    0|0
  • Çocukluk aşkı bizimkisi 😊💛❤

0|1
    0|0
  • kucukken dayim besiktasli olucan yoksa senı balkondan atarim dedi ayaklarımdan tutup basasagı balkondan sarkıttı tamam valla olucam dedım o gunden beri beşiktaşlıyım

0|0
    0|0
  • doğduğumdan beri tutuyorum bir sebebi yok. ama renkleri diğer takımlardan daha samimi geliyor :D

0|0
    0|0
  • Doğuşdan gelen birşey. Ailemden kimse #Fenerbahçe li değil. Kendimi bildim bileli her zaman #Fenerbahçe li oldum.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir nedeni olsa bu kadar sevmezdim herhalde

0|1
    0|0
  • semtteki fenerbahçelileşme ve galatasaraylılaşmaya karşı ideolojik bir hamleydi benim için BEŞİKTAŞ

1|2
    0|1
  • Fenerbahceli olmadikki dogduk. Kimse bize takim sormadi biz fenerin maciyla buyuduk onla gulduk onla agladik gerektigindede cok iddaa ve yemek kaybettik

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum sadece seviyorum aşığım nedensiz yere Saçma ama yapacak bişey yok

0|2
    0|0
  • İlk goruste aşk
    Renklere aşığız

0|0
    0|0
  • Vatandaslik gorevidir galatasarayi tutmak

0|1
    0|0
  • Babadan kalma ogula bırakılacak mırastır Beşiktaşlılık

0|1
    0|1
  • Aileden görmenin etkisi ile başlayan akıl erdiiği zamanlarda tarıhını ınceleyerek kararın dogruluguna emın olunup devam edilen bir sevgi

0|0
    0|0
  • yabancı takımları yenmesi... GS...

0|1
    0|0
  • takım tutmuyorum bana bir faydası yok maçta izlemem

0|0
    0|0
  • Tutugum değil tutuldugum takimdir Cimbom

0|0
    0|0
  • yaşasın şehrinin takımına ihanet etmeyen çocuklara MERSİN İDMAN YURDU'ludur.

0|0
    0|0
  • 7 yaşlarında felandi yolun kenarin abimle beraber oturuyorum bır komboy geçti bu ne dedim oda dediki GS nin şampiyonluk kutlamaları benden o günden beri Galatasarayliyim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...