Hayatında kimse olmayan bir insan gününü nasıl geçirir neler yapasınız?

Neler yapıyorsunuz......

hayatında kimse olmayan bir insan gününü nasıl geçirir neler yapasınız

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• yat kalk yemek ye tv izle yemek ye dışarı çık yat kalk yemek ye tv izle dışarı çık yat kalk yemek ye tv izle yemek ye dışarı çık yat kalk yemek ye tv izle dışarı çıkyat kalk yemek ye tv izle yemek ye dışarı çık yat kalk yemek ye tv izle dışarı çıkyat kalk yemek ye tv izle yemek ye dışarı çık yat kalk yemek ye tv izle dışarı çık

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sevgilimden ayrıldım 1,5 ay oldu... sadece pes oynuyorum pc başında ara sıra üniversiteye gidiom sonra yeniden geliom öyle mal gibi işte yurtta arkadaslar falan var saçmalık. sevgilim varken her poku yapıodum :D

0|0
    0|0
  • soran

sokarım hayatına !

istersen sana uygun birini. çok arkadaşım var biri mutlaka mutlu eder seni

0|0
    0|0
  • kahvaltı yaparım sabah sonra haberlere bakarım nete girerim bi duş alırım sonra yemek hazırlarıp ps3 oynarım uzunca bi süre :) sonra da film izlerim akşam belki bir yerlere çıkarım

0|0
    0|0
  • çalışmayla geçiyor malesef

0|0
    0|0
  • çalışıyorum dolaşıyorum bilimum aktiviteler ve kimsenin eksikliğinide hissetmiyorum gayette mutluyum

0|0
    0|0
  • çalışır çalışır çalışır

0|0
    0|0
  • - Müzik

- Spor

- Ders

- Yabanacı dil

- Pc oyunu

- Kitaplar okumak

0|0
    0|0
  • benim yok mesela hiç olmadı , kafama takmıyorum , arkadaşlarım var hiç sıkılmıyorum.. tamamen kafada bitiyor iş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayatımda biri olduğu zamankinden daha fazla şey yaptığım kesin, bi kere kalbinde acı taşımıyorsun, etrafındaki herkesin varlığını seviyorsun, yediğin yemekten zevk alıyorsun, gezdiğin yerleri daha net görebiliyorsun, bu halde yaptığın şeylerin farkındalığına daha güzel varıyorsun. İşimde gücümde oluyorum, derslerime daha yoğun çalışabiliyorum, kendime zaman ayırıyorum, herhangi bir arkadaşımla dışardaki işlerimi hallediyorum, gelecekle ilgili planlarımı yapabiliyor ve en önemlisi bunun için uğraşabiliyorum, aklımı kurcalayan beynimi kemiren birşeyler olmuyor yani her insanın bir dönem yaşaması gereken bir özgürlük hissi... ;) Arada esareti özlüyor olsan da özgürlük pahabiçilemez :P:D

0|0
    0|0
  • hayatımda biri oldugundan daha cok sey yapıorum nedense=) herseyi rahatca özgürce kimseye hesap vermeden yapabiliorum cünkü..

0|0
    0|0
  • derse giderim gezerim alışveriş muhabbet dizi

0|0
    0|0
  • Sürekli yeni şeyler öğrenmeye çalışıyorum/kitaplardan,netten vb.,çok da eğlenceli geçiyor vaktim:)

0|0
    0|0
  • iş güç

0|0
    0|0
  • işinde çalışmakla

arkadaşları ile

gezmek ile

0|0
    0|0
  • Kore dizisi izle. ssssssss

0|0
    0|0
  • Çalışmaya çalışıyorum, yapmam gereken bir iş var ama yoğunlaşamıyorum...

0|0
    0|1
Yükleniyor...