Spor salonuna gitmekten sıkıldım?

spor yapmayı çok seviyorum ama bu ara salona gidesim gelmiyor resmen canım istemiyor, çabuk sıkılıyorum. normalde hep Kafamı dağıtmak ıcın haftada 5 gün gidiyorum okul zamanı şimdi 3 gün zor gidiyorum o da mecburiyetten, spor etkisini göstersin diye. sizce neden olur bu tatil sezonu geldiği için olabilir mi? böyle tatile çıkmak için sabırsızlanıyorum resmen..

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Antrenman programını değiştirmeyi dene, belki sıkıntın geçer :D

1|0
    0|0
    • 1 Ayı Aşkın ayni programı yapıyorum değiştirecek antrenör gelmiyor ne zamandır Aklımda yani değiştiricem :D

• Yardımcı olabilirim istersen

Erkekler Ne Diyor 12

• Emek olmadan hiç birşey olmaz çaba göstermelisin , yoksa koca göbekle bikini giyersin =/

0|0
    0|0
    • 1,5 yıla yakındır spor yapıyorum zaten, son 3 aydır ciddi anlamda fitness a yükleniyorum.. spor yapmayı seviyorum ancak sürekli ayni yere gitmekten sıkıldım. tatil Dönüşü bu his ortadan kalkar sanırım.. koca göbekli Değilim ayrıca hafiften karın kaslarım çıktı :D

• bazen oluyor öyle, bende 13 senedir spor yapıyorum dönem dönem sıkılıp ara verdiğim oluyor. 3 5 gün 1 hafta gitmesen birşey olmaz dinlenmiş olursun ama 1 haftayı geçmezsen iyi olur.

0|0
    0|0
  • Uzun süre devam edersen bir süre sonra motivasyon düşüklüğü oluyo salona gitmek istemeyebiliyorsun ama profesyoneller buna evlilik diyolar her ilişkide olduğu gibi :) Sadece iradesi güçlü ve sağlam bir amacı olanlar bu süreci atlatabilir genel çoğunluk direk bırakır ve bidaha gelmez.
    Bu senin sınavın iradesiz güçsüz bir hımbıl mı olucaksın yoksa kuralları ben koyarım diyip pes etmeden devam eden güçlü biri mi?

0|0
    0|0
    • 1,5 yıla yakındır spor yapıyorum zaten, son 3 aydır ciddi anlamda fitness a yükleniyorum.. spor yapmayı seviyorum ancak sürekli ayni yere gitmekten sıkıldım. tatil Dönüşü bu his ortadan kalkar sanırım..

• Emin ol tatil dönüşü hiç gitmk istemiceksin 1 kere ara verirsen daha o mod a giremezsin

• gideceğim otelde fitness salonu var, orada devam edeceğim sporuma. kolay kolay bırakmam fitness i bağımlılık oldu artık. sadece ayni ortamdan azcık uzaklaşmaya ihtiyacım var

• Tatile cikmadan once iyice kas ve tatilde baklavalarini sergile :D

0|0
    0|0
    • yapacağım kadar Yaptım şimdilik hafiften karın kaslarım falan gözüküyor :D daha fazla sonuç alayım isterdim ama 3 ayda belli bir yere geliniyor yani..

• Tatile çıkana kadar aksatma işte olduğu kadar yeter :D

• dansa başla, latin danslarından salsa çok hareketli, hem eğlenceli oluyor hemde spor yapmış oluyorsun

0|0
    0|0
    • dans kas yapmaz ki :( zumba çok Yaptım mesela, kondisyon kazandırmaktan başka birşey yapmadi..

• spor insanı yorar sevsende sevmesende :D biraz motive et kendini bide geceleri hoşuna giden şeyler yap tatlı yemek gibi :D

0|0
    0|0
  • Konuş hocaalrınla tatil gitmek istiyorum tatildeyken ne gibi şeyler yaparsam formdan düşmem de git tatile orda yap

0|0
    0|0
  • ılk once bır hedefın olacak oraya gıderken ben hedefıme ulasacagım basaracagım dıyeceksın hemen oyle sıkılmak yok bıraz ara ver enerjı al ruhun sıkılıyor senın bıraz aktıvıtelere katıl eglen ruhunu eglendır sonra spora devam et bu kadar basıt

0|0
    0|0
  • sahil orman vs varsa oralarda koşu yapmayı dene.

0|0
    0|0
  • Havalardan oluyir

0|0
    0|0
  • çok fazla gidiyosun

0|0
    0|0
  • Tatil deniz kum ve güneş ne sporu yat dinlen güneşlen eğlen :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• evet mayıstın cünkü

0|0
    0|0
  • aynı seyı yap yap sıkılmışsın işte.

0|0
    0|0
  • O zaman gitme

0|0
    0|0
  • Bilemedim şimdi :/ :-/

0|0
    0|0
  • belki millet birbiriyle buluşurken senin spor salonuna gitmek istemiyordur canın. ya da yazın bunaltıcı havasından da olabilir. gitmek istemiyorsan gitme derim. zorla yaptığın bir spordan çok şey bekleyemezsin

0|0
    0|0
    • aynen aynen havalar çok bunaltıcı zaten terlerken daha da terlemek ekstra işkence gibi geliyor

• Gitme sende

0|0
    0|0
  • Tatilden olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...