Anlayan birileri bakabilirmi?

Arkadaslar yaklasik 2 ay olucak ben hergun mekik cekiyordum sadece mekikde degil karisik hareketler ilk kez bu sabah aynanin karsisina gectigimde karnimda baklava desenlerinin belirgin oldugunu fark ettim ama tartiyada bir ciktim ne goruyim kilo almisim 2 kg eger bu kilo kaslardan geldiyse guzel tabiki ama bu kadar kisa surede kaslardan gelebiliyormu bu kilo anlayan baksin arkadaslae

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• yağlanma ve kastan dolayı evet olur. 2 ay az bir süre değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yaglardan kaybedip kas kilon artmis normaldir devam et

0|0
    0|0
  • Kas kiloodur zaten

0|0
    0|0
  • elle tutulur bir yağlanma var mı bel çevrende ve karın kasların büyüdğü için çizgi hatları hahıften olmuştur

0|0
    0|0
    • Yok ya aksina hic bir yerimde yag filan yok normal yag oraninin com fazla altinda oldugumu soyledi gecen gun gittigim doktor bayanlsrin alt siniri %20 mis benim şu an %14 bu iyimi bir bayan icin bilmiyorum ellerimde kollarimda damarlarim bariz belli oluyor ama %20 olmak da istemiyorum yoksa yaptigim fitness hiv bir ise yaramaz gibi geliyor

• Mekikle yaktığın kaloriyle kilo vermeyi bekleme. Kilo vermek istiyorsan daha çok cardio yapman gerekir ve yediklerine dikkat etmen gerekir. Mekik ile kaslarını güçlendirirsin ancak kilo vermek için yapılacak bir hareket değil bu.

0|0
    0|0
    • Aslinda amacim kilo vermek degil ama almakda degildi hani ideal kilodayim zaten amacim biraz daha sert kaslı sıkı bir karın ve kollar bunun icinde hic aksatmadan yediklerime dikkat ederek calisiyorum 2 ay oldu ama kg artisi ile karsilasmayi ummuyordum acikcasi

• Spor yaptığınız için metabolizmanız güzel bir şekilde çalışıyor haliyle yediğiniz şeyler yarıyor. Eğer kilo vermek ya da aynı kiloda kalmak istiyorsanız kalori hesabınızı ayarlayarak ona göre düzenli bir şekilde hayatınızı düzenleyebilirsiniz.

• şıkılaşmışsın

0|0
    0|0
  • Kardşeim eğer düzenli spor yapıyorsan 2 ayda bunun olması çok doğal :)

0|0
    0|0
  • İmkanı yok o kaadar kısa sürede kad yaomanın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kaslardan gelmiştir bu kadar sürede kas oluşuyosa kilo da oluşur bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...