Arkadaşlar çok vahi̇m bi̇r konuda yardiminiza i̇hti̇yacim var?

arkadaşlar güçlü kuvvetli ve de iyi bir boksörüm fakat sorun şu ki kendi akrabalarımla kavgaya gireşemiyorum. Onlar bana vursada benim gitmiyor vurayım. Merhamet duygum bırakmıyor. Hani yabancılara falan yine girebiliyorum ama nedense akrabalarıma gitmiyor. ama akrabalarım bu konuda rahat durmuyor ne yapmam lazım..

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• #Hahaha o bende de var. Kavga sırasında en yakın dostuma el kaldıramıyorum. Normal de kimseye kaldırmayı sevmem ama ilginç sanırım merhametliyiz.

0|0
    0|0
    • o zamanda onlar bizi dövüyor ne yapacağız.

• Ben döveceğimi bilsem bile konuyu kapatırım yani kavgadan uzaklaştırırım.. tabi bu yakın tanıdığım ise geçerli

• olmuyor özellikle kuzenlerim onları dövemeyeğimi sanıyor. Milletin oğlu titriyor karşımda ama kuzenlerime elim kalkmıyor.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Okkalica bir vurcan oylelerine dusunme oan akraban dusunme onlar sinsi yaklasip dogru durmuyorsa haketmisler diye dusun:)

0|0
    0|0
    • geçen kuzenim durmadı durmadı bir yumrukla indirdim ama sonra acıdım..

Erkekler Ne Diyor 3

• Akraba derken bizzat ailen mi yoksa kuzen es dost amca falan mi?

Onlar sana vuruyorsa annen baban bu isr ne diyor?

0|0
    0|0
    • annem de babamda duruma göre değişiyor. Yani ne tepki vereceklerini kestiremiyorum. Özellikle bir kuzenim çok sorunlu laftan hiç anlamıyor. serserinin teki. geçen gün beni kızdırdı bir yumrukla yere indirdim ama sonra acıdım yerden kaldırdım. bir ara yere düşünce fırsat belledi vurdu kaç tane kaçtı..

• O zaman baban sana kizacaktir baya. Babanla konus her seyi. Aciklayamam derin bir mesele.

• siz söyleyin bakalım..

• Akraban niye vuruyor. vurdurma herkese :)

0|0
    0|0
    • acıyorum merhamet ediyorum. BEndeki merhameti aldırmak lazım.

• Vur bir tane

0|0
    0|0
    • bir yumruğuma denk gelmiyorlar. Vicdan yaşıyorum galiba. O an aklıma hep halama dayıma amcama ayıp olur düşüncesi oluyor.

Yükleniyor...