En büyük hatam diye başlattığınız sözü nasıl sürdürürsünüz?

En büyük hatam diye başlattığınız sözü nasıl sürdürürsünüz?

En büyük pimanlıklarınız neler?

En büyük hatam, hayata ara vermemdi.

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• Hayatımın uzun bir bölümünü depresyon tedavisi ve ilaçlarla ertelememdi.

0|1
    0|1
    • Aynen benim de öyle oldu. :(

Kronik depresyon mu senin de?

• Tedavin sürüyor mu?

• evet

Kızlar Ne Diyor 15

• 2 yıl önce kendime güvenmeyip düşünmeden kpss tercihi yapmamdı

0|1
    0|1
  • Benimde en büyük hayata ara vermemdi ellimi acip Rabbime dua edeceğime başka şeylerle Sorunlarimi cözmeye calişdim ve bugün ağrisini çok kötü cekiyorum..Herşeyin.hayırlısı oldu ama en kötü şeyler olmadan vazgece bildim.ama en büyük keşkem.oldu

0|0
    0|1
  • Liseden hemen sonra izmir in bağrından kopup, istanbul denilen kahpe şehire gelmem.

Çok şey değişti. Iyi mi,yoksa kötümü hala karar veremedim ama..

0|1
    0|1
  • Diğer tarafta göreceğim bakalım,şimdi hata dediğim bazı şeylerin bana artılar kazandırdığını da gördüm çünkü ama eksilerini çok görmedim:)

0|0
    0|1
  • En büyük hatam hayatımla ilgili neredeyse herşeye geç kalmış olmamdı. Ama neyse. Geç olsunda güç olmasın diyelim artık :D

0|0
    0|1
  • aynen benim de hayatı ve okulu kesintiye uğratmamdı..

0|0
    0|1
  • En büyük hatam aptallıklarım.

0|0
    0|1
  • en büyük hatam okulu bırakmaktı

0|1
    0|1
  • En büyük hatam Gökhan.

0|1
    0|1
  • Çok büyük pişmanlıklarım yok şükür

0|1
    0|1
  • Birine defalarca güvenip salak yerine koyulmamdı...

0|0
    0|1
  • Hayır diyememek

0|0
    0|1
  • zerre değmeyecek insanlara değer vermek.

0|0
    0|1
  • En büyük hatam herkesi kendim gibi sanmamdı .

0|0
    0|1
  • en buyuk hatam cumleni tamamlayamamamdir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• bu siteye gelmem.. bir turlu cikamiyorumda

1|2
    0|0
    • Yapmaa, daha büyük ve çok daha önemli bir hatan olmalı mutlaka. Yoksa hayatında tüm seçimlerin mükemmeldi de bir burası mı hataydı? :)

Bir bakıma haklısın, ama sana gerçekten katkısı olmadığına kendini inandırabilirsen çıkabilirsin. Asıl mesele gerçekten katkısı olup olmadığıdır. Buna karar verebildiğinde tekrar girmeyi de düşünmezsin.

• iyi bir isim guzel bir esim ufak bir kizim var bir erkegin isteyebilecegi bircok seye sahibim evet Allah`a cok sukur hatam diyebilicegim birseyim yok,

diger soyledigine gelicek olursak bir katkisi oldugunu zaten hic dusunmedim de is yerinde zaman gecirmek icin bire bir.. yani burda sorulari cevaplari okuyarak bir bakima zaman olduruyorum acikcasi

• En büyük hatam hep kötü aşk ilişkilerine tanık olduğum için, kendimi bu ilişkilerden soyutlayışım. Aramaktan çabuk pes edişim

0|1
    0|0
  • en büyük hatam yüzüme gülen herkesi kendim gibi sanmamdı,ne kaybettiysem bu yüzden kaybetmişimdir. bir insanın hayatına en azından bir alçak girmediyse,o insan yetişkin sayılmaz,o da var.

0|0
    0|0
  • En büyük hatam olarak düşüncelerimde pek bir şeyler bulmak mümkün değil fakat, tabi ki de pişmanlıklarım hatalarım olmadı değil.. sadece pişmanlık duyacağım hataları yapmam en büyük hatalarımdı.. ömrümün bes senesini bosa harcamak gibi..

0|0
    0|0
  • en büyük hatam diyebildiğim tek bir hata yok son iki yılımda o kadar çok hata yaptım ki hepsi kafaya oynar...

0|0
    0|0
  • devlette inşaat mühendisiydim bıraktım.yıllar sonra pişman oldum

0|0
    0|0
  • En büyük hatam üniversiteye gitmemem oldu

gerçi aöf devam

0|0
    0|0
  • en buyuk hatam bu sitedir belki bilmiyorum bakalim

0|0
    1|1