Kızlar erkekler sizlere soruyorum en iyi dövüşçü kimdir?

24 saat süre veriyorum en iyi dövüşçü kim? cevabını yorumlarınızdan sonra ben vereceğim bakalım kimin yorumu daha isabettli göreceğiz.

Güncellemeler:
süre doldu malesef tepki etki oldu EN İYİ DÖVÜŞÇÜ HAYATTA KALANDIR ...

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• En iyi dövüşçü en sert yumruk atan değildir.Çünkü:Ne ben,Ne sen,Ne mike tyson HAYAT kadar sert vuramaz.Önemli olan ne kadar darbe aldığın değil o darbelerden sonra ne kadar daha yoluna devam edebildiğindir.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 11

• değişir mortal kombatta scorpion iken tekken de yoshimitsu dur.

0|0
    0|0
  • en iyi dövüşcü yumruklarıyla değil diliyle ,kalemiyle döven dövüşcüdür ve herzamanda kazananlar dilleriyle ,kalemleriyle dövenler kazanmıştır yumruklarını konuşturanların zafer sandıkları veya birinciyim dedikleri kendilerini kandırmaktan başka bir şey değildir...söylediklerimin aksini ispat etmek istersen sana 24 saat süre veriyorum. hadi bakalım...

0|0
    0|0
  • Ne olursan ol ister kareteci ister güreşçi en iyi dövüşçünün hayatı bile 1 lira 25 kuruş çapıda 9 mm :)

0|0
    0|0
  • yip man :)

0|0
    0|0
  • En kralı benim 10 kişiye bile dalmışlığım var beni seçin :)))

0|0
    0|0
  • Hepinizi döverim.

1|0
    1|0
  • hayatta kalan acitasyon bi cevap :)

0|0
    0|0
  • 24 saat bir düşüneyim.

0|0
    0|0
  • yorumlarında dikkatli ol.

0|0
    0|0
  • Jean Claude Van Damme...

0|0
    0|0
  • Şimdi yorumları okudumda konuşma tarzını hiç beğenmedim. Cevap vermeyecektim aslında ama bil diye yazıyorum...

"Hangi branşta?" yazmışlar -ki bence de doğru bi' soru- abuk subuk çıkışlar yapmışsın.

Ninjutsu da master'dır adam ama Kung-Fu'da bir şey yapamaz. Bunun gibi...

Masaaki Hatsumi diyorum ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...