Hayatınızın en büyük manevi kazığını kimden yediniz?

Hayatınızın en büyük manevi kazığını kimden yediniz?

0|0
36|37

En İyi Erkek Görüşü

• Türk Milletinden.

Bugün yine tazelendi attıkları kazık.

Bu ülkenin en değerli insanları, PKK nın tanıklığında terörist diyerek tutuklu bulunuyor hala.

Bu milli ihaneti hiç beklemezdim.

Hayatımda bir çok kazık yedim de hiç bu kadar kendi milletimden utandığımı hatırlamam.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 36

• ciddi anlamda ugruna canimi bile kesinlikle verebilecegim bir insandan yedim.. hala saka gibi geliyor hersey bana.. hayirlisi bakalim

0|1
    0|0
  • ciddi anlamda ugruna canimi bile kesinlikle verebilecegim bir insandan Hayatımda hiç beklemediğim ençok güvediğim değer verdiğim canım kadar çok sevdiğim sevgilimden hayatımı birleştirmek istediğim insandan ömür boyu unutamayacğım onun yüzüne artık kimseye güvenmiyorum bir insnaın değişebileceğine inanmak herşeye göz yummak değer vermek hayel kırıklığı iki yüzlülük , yalan , verdiği sözleri yerine getirmeme

0|1
    0|0
  • lise arkadaşımdan

0|1
    0|0
  • kız ve erkek arkadaşımdan.(erkek olan da sadece normal kardeşimdi.) Ama iyi de olmuş. Öyle insanlar kendine yakışır şekilde hayatımdan def edilmeyi seçtiler.İyilik onlara yakışmazdı,kendilerine yakışanı yaptılar.Sırtımdan vurarak arkamı döndüğümde kimin vurduğunu bilmemi istemek gibi bi şeydi :) İki yüzlülük,ihanet,yalan... İğrençler.

0|1
    0|0
  • Hayatimdaki en büyük kazigi kendimden yedim. Insanlara yeniden güvenerek, hatalarini aff ederek,.. Göz yumarak.. Aslinda her insanin degise bilecegine inanarak.. Bi anlik öfkeyle bana öyle davrandiklari icin,.. Aslinda canimi yakmak istemediklerini düsündügüm icin, ve gözüm körmüs gibi kabul ederek yedigim en büyük Kazik Kendimden.

0|1
    0|0
  • öz babamdan

1|1
    0|0
  • babadan... Allah belasini versin insallah

0|1
    1|0
  • Sevgilim ve kardesim dedigim insanlardan ortak bi kazik yedim bir insanin kaldirmasi zor bi kazikti ve manevi boyutu coktaaaaan gecmisti...

2|2
    0|0
  • O zaman ki en yakın arkadasımdann..

0|1
    0|0
  • Bizi bırakıp giden babamdan.

0|2
    0|0
  • kendimden.

0|1
    0|0
  • en büyük kazıklar en yakınlardan yenir genelde.bendede durum aynı ;)

0|1
    0|0
  • sevdiğim adamdan.

0|1
    0|0
  • Arkadaş sandığım birisinden

0|1
    0|0
  • En yakın kız arkadaşımdan yedim.

0|1
    0|1
  • En yakın 6 senelik kız arkadaşımdan

0|1
    0|0
  • Dostumdan.

0|1
    0|0
  • Dostlarimi azalttim bi baktim dusmanlarim da azalmis !

0|1
    0|0
  • Şerefsizin birinden.. ''Sebebi varlığım'' dediğim insandan

0|1
    0|0
  • kimseden. aslında kendi kendime kazık attım denebilir.

0|1
    0|0
  • Kazık olarak adlandırmıyorum ama manevi yönden küçük çiziklerim yok değil.

0|2
    0|0
  • İlk aşık olduğum adamdan.

0|1
    0|1
  • baba demeye dilimin varmadığı o hiç tanımadığım yabancı adamdan.

0|1
    0|0
  • daha 18imde saf saf düşünerekten ilerisini düşünüp hep birlikte olmak istediğim her ne yapsa ona inandığım inanmak istediğim uğrunda 2.5 sene uğraştığım herşeyimi verip hayatımın anlamı benim canımın içi olarak gördüğüm kişiden..

0|1
    0|0
  • amcamdan ..

0|1
    0|0
  • daha 18'im öyle bi şey yaşamadım ama en kısa zamanda yaşıcam

0|1
    0|0
  • kardeşim dediğim insan

0|1
    0|0
  • yemedim Allah'a şükür

0|1
    0|0
  • annemden yedim

0|1
    0|0
  • En yakinimdaknlrrden

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 36

• Halam sandığım adi şerefs*z den yedim. Allah işte tık kocası merdivenden düştü kafasını tuğlaya çarptı beter oldu. Rabb'im işini biliyor.

0|1
    0|0
  • dostum dediğim insandan hem maddi hem manevi maddi önemli değil aştım onu. o yüzden artık kimseye yakın değilim ve hiç dostum olmayacak artık. kimseye güvenmiyorum.

0|1
    0|0
  • Sözde arkadaşımdan

0|1
    0|0
  • anamdann:D bu zamana kadar her biriktirdigm parayı geri veme vaadyle aldı ama elde var 0 :d

0|1
    0|0
  • " Birine güvenmek özgürlük demek. Kimden zarar göreceğini , seçme özgürlüğü." devamı için link

0|1
    0|0
  • 15 senedir yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez insandan yedim. Ha pişmanlığım nemi oldu sadece neden daha erken farkına varmayıp tekmeyi koymadığım.

0|1
    0|0
  • KAZIĞIN BÜYÜĞÜ GENELDE YAKINLARDAN GELİR. BAŞKALARINDAN VEYA YABANCILARDAN YENEN KAZIKLAR BÜYÜK OLSALAR DA İNSANI FAZLA ETKİLEMEZ.

0|1
    0|0
  • iyiki kendimden yemişim çok şükür.

0|1
    0|0
  • ah ulan yalnızlık sen ne güzelsin ara sıra işe yarıyorsun vardılar şimdi yanımda yoklar

0|1
    0|0
  • manevi kazık kimden yenir ya eşinden yada sevgilinden ben sevgilimden yedim cok acıydı o zaman bekardım

0|1
    0|0
  • 2 yıl peşinden koştuğum ve bunu bildiği halde hala yakınlık gösterdiği halde arkadaş olduğumuz insan

0|1
    0|0
  • 3yıllık bi sevgilimden yemiştim.öle böle değil hemde.haykırırcasına..neyse sakinim.

0|1
    0|0
  • Beni seviyormuş gibi görünüp aslında benden faydalanmaya çalışanlardan yedim

0|1
    0|0
  • bu hayattan yaşadim hayat kazik çakılı bi dünya gibi

0|1
    0|0
  • 18. yaş günümde doğum gunun kutlu olsun aşkımla başlayıp sonunda ayrılmak istiyorum yazandan.

0|1
    0|0
  • kardeşim dediğim bir arkadaşımdan

0|1
    0|0
  • Kolpa dostlarimdan...

0|1
    0|0
  • yemedik çok şükür

0|1
    0|0
  • sevgilimden :D

0|1
    0|0
  • Kız arkadaş adayımdan. hala yemeye de devam ediyo gibiyim..

0|1
    0|0
  • annemden yedim. sanki o kazık götüme girdi.nasıl bir acıdır...

0|1
    0|0
  • Bu tür kazıklar yemek iyidir. Pişirir adamı.

0|1
    0|0
  • Kazıklı Voyvodadan. :D

0|1
    0|0
  • kızlardan yiyorum türkiyede ki kızlar neden çok havalı kendilerini bir şey zannediyorlar

0|1
    0|0
  • alpaçinodan gerçek bak

0|1
    0|0
  • eski eşim ve ailesinden yedim

0|1
    0|0
  • kendi kendime yetiyorum çok şükür :D

0|1
    0|0
  • kız arkadaşımdan

0|1
    0|0
  • eski eşim ve eski nişanlım çekişirler...

0|1
    0|0
  • öyle o kadar bir kazık yemedim

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor...