Podolski gelir mi?

Bircok kaynak bir iki güne transferinin noktalanacagini söyluyor ancak yönetime hic guvenim yok

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• gelir çünkü 2016 da fransa Avrupa şampiyonasına milli takımıyla katılmak istiyor
    alman milli takım hocası da löw onun sürekli oynayacağı bir takıma gitmesini istedi
    Arsenal de süre alamıyor köln e de geri gitmeyeceğini açıkladı
    bütün yollar Galatasaray ı gösteriyor :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Podo bitmiş

0|0
    0|0
  • Podolski mi? Onlar podolski'nin son üç harfini alsınlar.

0|3
    0|1
  • Gelir.. Fiyatları yükselmesin diye açıklamıyorlar görüşme esnasında... Bize rakip çıkıp oyuncunun değeri artmasın diye

0|0
    0|0
  • Geldi bile.

0|0
    0|0
  • 30u geçerse anca gelir

0|0
    0|0
  • 42 maçta 4 gol atmış ikisi galatasaraya:))) gelse ne olur gelmese ne olur

0|0
    0|0
  • Boş adam. İyi değil artık

0|0
    0|0
    • Hem kanat hem forvet ihtiyacina birebir bence. Formundan dustugu dogru ama tr ye de formda yildiz gelmez zaten

• Form değil sorun. Uyumsuz, tutunamıyor hiçbi yerde. Diego da öyle, mal gibi aldı fenerbahçe

• Uyum sorunu yasayacagini dusunmuyorum avrupa sampiyonasinda oynamak istiyorsa katki saglamak zorunda oldugunun o da farkinda. Ayrica su noktada daha ust isimlerle anlasabilecegimizi dusunmuyorum, podolski iyudir

• Geldi sayilir

0|0
    0|0
  • Podolski gelir sonra huntelaari alirlar niasseyi kiralarlar jem karacani alirlar

0|0
    0|0
    • Huntelaar zor ama insallah diyelim. 4.5 istiyorlar bizim yonetim 2.5 da israrci

• Bu yil transfer sezonuna bencede dogru hamlelerle girdiler. Once ellerinde ki copleri temizlediler simdi de nokta transfere yoneldiler. Tabii fernandaoyu falan sacma bir transfer olarak goruyorum ama nani falan derken bizden daha dogru bir politika uyguladiklari kesin. Biz akhisari tasiyoruz topluca takima.:(

• Bence de fernandao bos ama nani gelirse iyi transfer.

• gelecekmiş yaa öyle diyorlar

0|0
    0|0
  • gelse nolur bide oynatmak için bastona para verir gerizekalı yönetim...

0|0
    0|0
  • gelir.

0|0
    0|0
  • Gelme ihtimali yüksek

0|0
    0|0
  • gelebilir ama hiç faydalı olmaz BENCE

0|0
    0|0
  • Gelmez

0|0
    0|0
  • İstediği parayı verirse Galatasaray gelir

0|0
    0|0
  • geldi bile bro Huntelaar ve Podolski paketi gelecek fenerinde nani transferi yatacak:)

0|0
    0|1
    • Huntelaar zor yahu, ücrette anlasamayacagiz gibi

• Huntelaar gelmezse omar niasse gelir, niasse de hiç kötü değil bence.

• Niasse bizim takimin seviyesinde bir topcu degil. Bizim kofteci hamzanin vizyonu boyle isimlere yetiyor anca. Bu adamlarla cl de her mac madara oluruz

• gelmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gekir bence

1|0
    0|0
  • Podolski gelmez bacı

0|0
    0|0
Yükleniyor...