Arkadaşlar 30 gün squat programına başladım ama?

Çok fazla kas ağrım var 4. gündeyim bugün dinlenme günü . Ağrı kesici kas gevşetici falan alıyorum ama etki etmiyor resmen yürümekte zorlanıyorum ne yapmalıyım sizce normal mi bu kadar ağrı?

1|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Durrrr ağrı kesici ve kas gevşetici alma sakın gelişimi durdurur hatta kas yıkımı olur. İleriye gidiyim derken geriye düşersn. Ağrıların için sabret 3 hafta sonra minimum seviyeye düşücek onlardanda zevk alıcaksın zaten.

0|0
    0|0
    • Bunun bir cözümü yok. Sadece ağrı duyarlılık eşiğin çok artıyor 3 hafta sürer hiç hissetmezsn veya cok az hissedersn. Biraz protein al o kaslara tuğla lazım. Pes etme söz 3 hafta maksimum ağrı falan kalmaz veya minimum seviyede hissedeersn. Böle bu formdakileri dinleme hepsi kulaktan dolma bilgiler.

• Peki eminsen mesaj atablrsn. Yardmcı oljr anlatrm

• Teşekkür ederim yardımın için :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Dinlenirkende aktif dinlen yani kaslarin zorlaniyor calisirken yipraniyor. Gerdirme esnetme hareketleri yap kas lifleri acilsin.

0|0
    1|0
  • Protein agirlikli beslen. Kaslar daha cabuk sürede onarilir. Kas gevşetici kullanma. Et ye tavuk ye bol bol 30 gun disiplinli calis meyvesini yersin verdigin emeklerin

0|0
    0|0
    • Diyet programima uyuyorum ve oruç da tutuyorum. Bugün 3. gündü. O kadar ağrım vardı ki hakkıyla yapabildiğimi bile düşünmüyorum :(

• Inşallah :) teşekkür ederim desteğiniz için hayırlı ramazanlar.

• Hamliktan oluyor. Alisirsin bir sure sonra ama bu kadar kasmasaydin da 2 aya yaysaydin keske. Daha fazla etki ederdi hem

0|0
    0|0
    • Aynı zamanda diyet yapıyorum ve başka egzersizler de yapıyorum malesef fazla kilolarım var ve olabildigince kurtulmak istiyorum ağustostan önce.

• Yumurtanın çıkışa dayandığı yok sadece artık değişime ihtiyacım var. Teşekkürler.

• Agustosa kadar degisim. Super. Rice ederim

• normal bir ağrıdır. geçmesi için bişey kullanmana gerek yok. kendisi yavaş yavaş geçecektir. düzenli devam edersen ağrı hiç kalmıcaktır.

0|0
    0|0
  • Normal alisirsin yavas yavas

0|0
    0|0
  • Yeni başladığın için kaslar alışık olmadığı için bu ağrı zamanla geçicek

0|0
    0|0
    • Ağrı kesici-kas gevşetici sanki etki etmiyor almaya devam edeyim mi?

• Çok sağol :)

• Rica ederim canım :)

• o ağrıyı bilirim

0|0
    0|0
  • Hamlıktandır bir haftada kendine gelirsin 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Keşke bekleseymişsin ağrının geçmişini. Çok yazık olmuş. Daha kötü olursun.

0|0
    0|0
    • Ben az çekmedim o ağrıdan. Ama faydasını çok gördüm hala yapıyorum ağrı bile yok.

• Devamı gelir umarım :)

• Gelecek inşallah teşekkür ederim 😊

• Bendede cok oldu biraktim ya

0|0
    0|0
  • Günde kaç kere yapiyon

0|0
    0|0
    • Programa uyuyorum 50 ile başladım dün 60 tane yaptım bugün ise dinlenme günü. Google a yaz 30 gün squat programı diye hemen bulursun.

• Sağlıkli bir şey değil sanki hatta squatin kadınlar için zararlı olduğunu bizzat spor hocalarından duydum

• Bir sürü blog araştırdım ama hiç öyle birşey duymadım. Zaten ben ağırlıkla falan çalışmıyorum yani o kadar kasıp kendime zarar vermiyorum. Sebep neymiş ki?

• Normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...