Arkadaşınızın su içtiği şişeden su içer misiniz?

Var böyle takıntılı insanlar. Ben içer miyim? Temiz bi arkadaşımsa içerim. Ama bazı kimseler ya herkesten içiyor temiz-pis ayırt etmeden. Bazıları da en yakın arkadaşı olsa dahi ağzını sürmüyor. Çok saçma.

0|0
37|47

En İyi Erkek Görüşü

• su mu ? :) sınıta birisi elma şekeinden tutta dürüme kadar birşey alınsın en az 9-10 kişi birlikte yer hatta dershanede (daha ilk gün bile) 1.5 lt su alıp tüm sınıf içerdik

4|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 46

• İçmem...sadece bedensel sıvı aktarımı yaptığım kişiyle böyle bir sorun yaşamam. Oda zaten yapsam mantığa aykırı. Onun harici hassasım, özellikle su konusunda. içmem.

0|0
    0|0
  • Ne kadar istersem isteyeyim başkasının ağzının değdiği bardaktan şiseden su tabaktanda yemek yiyemem. Direk kusuyorum. malesef takıntım psikolojik :(

0|0
    0|0
  • Kızsa ve güzelse kanser olduğunu bilsem yine içerim.

1|0
    0|0
  • hayatta içmem kimsenin tabagından yemekye yemem yada fazla yemediği yemegi bile yemem biraz yemek kasıga değsin ki kimse kullanmasın o kasık ve vatal yemege degdi diye ne o catalı nede o kaşıgı kullanırım

0|0
    0|0
  • Asla içmem.

0|0
    0|0
  • arkadaşa bağlı tabiki boyle hayatta içmem gibi bişi demem ama benim askerde bi arkadaşım vardı ölse susuzluktan yada açlıktan başkasının içtiyi yediği tastan yemez içmezdi bu bir hastalık gibi bence

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımla şişeden içtiğimiz şeyleri düşündümde :) yok tiksinmem arkadaşımsa.

0|0
    0|0
  • içerim sorun yok

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşım hariç içmem...

1|1
    0|0
  • belirli bi yakınlığım varsa kız olsun erkek olsun tanıdığım kişinin içtiğinden içer, ısırdıgı yerden ısırır yerim. eger bu kişi sevgilimse ağzından çıkardığı zeytin çekirdeğini bile sıyırırım kendi ağzımda.

0|0
    0|0
  • içeriz

0|0
    0|0
  • eşim hariç, kimseninkinden içmem.

0|0
    0|0
  • bu konuda acayip hassasım hayatta içmem sevgilim dışında ona herşey mübah :)

0|0
    0|0
  • içmem içemem

0|0
    0|0
  • Annemle bile hiçbişe paylaşamam :)

0|0
    0|0
  • Genelde içmem ben.Hatta maçlarda görürüm futbolcular alır içerler.Değişik

0|0
    0|0
  • ben bardağına değil, kalbine bakarım aslında. kalbi temizse eğer, zehir olsa içerim bardağından...

0|0
    0|0
  • içmem abi...

0|0
    0|0
  • no problemoo

0|0
    0|0
  • sigara içmiyorsa içerm

0|0
    0|0
  • Ne şişe ne bardak ne tabak ne kaşık-çatal hiç birini kullanmam :)

0|0
    0|0
  • Titizimdir içmem. Bazı insanlar pet şişeyi kafaya dikip içtikten sonra aşağıya doğru indirirken bir miktar tükürük bırakırlar suyun içine bunun farkında olan bir insan kolay kolay içemez zaten

0|0
    0|0
  • aynı kaba işiyosan,aynı kabtanda içersin

0|0
    0|0
  • hatunsa içerim

0|1
    0|0
  • öleceğimi bilsem içerim sadece bu durumda içerim başka türlü içmem :D

0|0
    0|0
  • Sevgilim degilse olmaz.

0|0
    0|0
  • ne arkadaşı ya ben kendi içtiğim bardaktan bir daha içemiyorum:D

1|0
    0|0
  • Öyle takıntılarım yok

1|0
    0|0
  • annemin babamın ablamın içtiğinden bile içmem arkadaş kim oluyor? :D

0|1
    0|0
  • Lisedeyken bir suyu 7 kişi dönüyoduk heyt be

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 37

• Aynı bardaktan içmem , başkasının kullandığı havluya yüzümü silmem , diş fırçalarının bile kapakları vardır birbirlerine değmesin diye ...

0|0
    0|0
  • Temizse içerim,takıntım yok...

0|0
    0|0
  • içmem. cvbım çok uzun ya da çok kısa

0|0
    0|0
  • eger temizse içerim ama temiz değilse asla içmem

1|0
    0|0
  • Temizse bende içerim.

1|0
    0|0
  • Önceleri cok tiksinirdim ama sonra lisedeki arkadaslarım aldıgım sudan,simitten vs yiyip icince, kendi aldıklarındanda bana verince alısmaya basladım. Simdi pek takmıyorum temizse :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarımın benden içmek istediği pek sık olmuştur..

0|0
    0|0
  • Kişide biter bu olay.Bizim komşumuz var kadın kocasıyla kaç yıllık evli evlenmiş çocukları var bana diyor ki :"Kocamın içtiği çay bardağından içmem başkasının tabağını kullanmam kaşıklarını kullanmam " düşün yani .Bende temizliğe göre bakarım.En yakın arkadaşımsa içerim çünkü benim en yakın arkadaşım temiz bir insandır :)

0|0
    0|0
  • Lise zamanında kaç kişi içiyorduk bir suyu bilmiyorum bile. O zamanlar zaten başkalarınında içeceğini düşünerek 1.5ltlik su alırdı her su alan. Şimdi küçük şişelerle alıyorum, birisi istese sende kalsın derim ve garip garip bakarım :).

0|0
    0|0
  • annem babam kardeslerim birde esim olacak kisiden baska kimsenin suyuna dokunmam :) elimde degil tiksinirim. Cok geldi basima uzattilar suyu bana ama icemedim :)

0|0
    0|0
  • sadece şişe olsa iyi:) dondurma hariç herşeyi yiyip içebilirdik sınıfça sıkıntı yoktu:)

0|0
    0|0
  • Sevdiğim insanlardan rahatsız olmam açıkcası tabi temiz olmasıda önemli :)

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşım dışında içmem.saçma diyorsunda en fena hastalıklar tükürük yoluyla bulaşanlar hiçte saçma değil o yüzden

0|0
    0|0
  • ailemden biri bile olsa ı ıh

şişeler karıştığında dişlerimden kıvılcım çıkarana kadar fırçalarım,tüm gün bi şey de yemem

1|0
    0|0
  • İçerim, kaşığını çatalını da kullanırım, ısırdığı ekmeği falan da yerim ne olacak yani vebalı mı bu insanlar...

1|0
    0|0
  • arkadaşı boşver kendi içtiğimi 2.kez içemem. o derece

0|0
    0|0
  • Ben lisedeyken, sakızları dönüşmeli çiğnerdik.

1|0
    2|0
  • ben içmem kac su kac kola kac meyve suyu ben daha yeni açmışken ark içti diye gitti öyle

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum o tür şeyler.İçemiyorum.Çölde kalmadığım sürece içmem.

0|1
    0|0
  • bizde annem tiklidir bizim bişeyimizi kullanmaz ama abimle benim herşeyimiz ortaktır :D aynı çatalı bile kullanırız birini onun kadar seversem onunkini de kullanırım

0|0
    0|0
  • her türlü içerim fark etmezz =)

0|0
    0|0
  • içmem. :D o ne öyle ya. ortaklaşa. bardakmı kalmadı.

0|0
    0|0
  • Hayatta içmem

0|0
    0|0
  • içemem evden birinin içtiği bardaktan bile su içemem

0|0
    0|0
  • Tanıdıklarımın bardağından içerim.Takıntım yok bu konuda.

0|0
    0|0
  • Sevgilimden başkasından asla

0|0
    0|0
  • asla içmem tiksinirim ablamın bile içmem

0|0
    0|0
  • suu ? yahu arkadasimin agzindan sakizi bile böldük:)

0|0
    0|0
  • Evet böyle takıntıları olan insanlar var :/ benim için hiç sorun olmaz.içerimm

0|0
    0|0
  • Biz sınıfta 3 kızız ve birbrmzn suyundanda içeriz çikoltsnda yrz .s

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor...