Uyku sorunu yaşıyorum

Gece çok geç yatıyorum, yattıgımda da uyuyamıyorum. Alışkanlık gibi bişey oldu? yatakta dön allah dön allah dön... millet kafasını koydugu gibi uyuyor siz nasıl beceriyorsunuz? yatmadan önce insanın uykusu getirecek neler var, meditasyon mu yapıp yatcam lan anlamadım.

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• bu gece uyuma yarın akşam saat 9-10 gibi yat ertesi gün öğlen 12 gibi uyanırsın akşam yine uykun gelir yatarsın öyle düzene girer bir gün içeri geçmiş oluyosun ama işe yarıyo :D

0|0
    0|0
    • tamam lan bunu çok kişi yazdı deneyecem, çalışırken biraz zor olacak ama başka caresi yok gibi görünüyor:)

• tecrübeyle sabit :D

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir bardak ılık süt iç...Sevmiyorsan bile dene..İşe yarıyor...Kitap okumayı seviyorsan kitap okumak da uyku getiriyor..:)

0|0
    0|0
    • onu da denedim ama pek işe yaramadı. bir bardak kesmiyor beni 2-3 bardak içiyorum sonra hazımsızlıktan uyuyamıyorum :)

• Dene dene...Akşama doğru pelte gibi oluyorsun..:) Erken yat ama.

• neyse bu gece de gecsin yarın denerim :p

• yalnız değilsin panpa :)

0|0
    0|0
  • 48 saat boyunca 4 saatlik uykuyla duruyorum yattığım an küt gitmezsem beni parçalayıp her ile bir parçamı versinler.

0|0
    0|0
  • Aynı sorun bende de var 3-4 gündür sabaha kadar oturuyorum uyumaya çalışıyorum uyuyamıyorum. sabah yada öğlene doğru uyuyorum. uyku düzenim alt üst oldu. olmazsa doktora gidicem ya uyku hapımı verir ne yaparsan yapsın bir çözüm bulsun bana :D

0|0
    0|0
  • bende öyle,en ufak sese uyanırım,uyandımı yine hemen uyuyamam:(

0|0
    0|0
  • Yorgun olunca uyuyorlar streslıyken bende uyuyamam.

0|0
    0|0
  • bnce yatağına gir hiç bişe düşünme bişeye kafanı yorma uyursun. bende öyleydim sabah ezanlarıyla yatardım :D

0|0
    0|0
    • ama işte neyi düşündüğümü, kafama neyi taktığımı da bilmiyorum ki..

• yarın akşama kadar uyuma bak nasıl düzeliyor sonra akşam 9 sabah 8 :)

0|0
    0|0
    • ama uykum varken de 9da uyuyamıyorum ki ben, yataga o saatte girmek boş bişey gibi geliyor.

• işin zor o zaman

Erkekler Ne Diyor 5

• Size forever livingin bitki çayını tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • remeron al bi tane uyursun

0|1
    0|0
  • Bugün hiç uyuma sabahla yarında gün boyu kahve iç enerji içeceği al birşeyler yap idare et bir günde hayatın kurtulur.

0|0
    0|0
    • değişik bi çzüm yolu bunu yapsam degil o gece 3 gece uyuyamam be :D ayrıca iş güç var sabahlamak filan imkansız.

• Ben daha dün yaptım :) uyku düzenin yokken çalışıyorsan düzeltmenin alemi yok.

• aslında problem olmuyor gündüz çalısırken. ama yine de normal insanlar gibi 12:30da yatmak istiyorum sadece..

• papatya çayı iç

0|0
    0|0
    • eyvallah kardeşim bir bardak yeterli olur mu bir demlik mi içmemi tavsiye edersin:)

• 2 gun uykusuz kal bak nası ayakta uyuyorsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...