Arkadaşlar kilo vermek isteyen veya fitleşmek isteyen varmı?

Başlıkta da belirttiğim gibi uzaktan yönlendirmeyle yardımcı olduğumuz ve fayda gören arkadaşlar oldu

1|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• Boy 167 kilo 75 ne önerirsin abicim gitmiyor sıkılaşma var ama :(

0|0
    0|0
    • Kan grubun ne?

• Pozitif grupları yağlanmaya en verimli kan grupları basit işlenmiş gıdalardan uzak dur ve cardio ile beraber bisiklet önerilir

• Teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 12

• İşte bu benim sorum! Ay tabii ki de istiyorum! Bahsettiğimiz şeyin prosedürü ne ola ki? Az bişey detay rica etsem?

0|0
    0|0
  • Ben variimm bennn :D 7 kilo vermem lazim.. :(

0|0
    0|0
    • Güne kahvaltıyla başla bence ve sık aralıklarla ve azar azar tüket bol su ve iyice çiğneyerek ve tabi hergün 45 dk düzenli yürüyüş veya bisiklet sürerek iyi bir form tutarsın bnun yanında sopa twist öneririm 10 dk

• insallah öyle olur.. Zaten Bisikletime yeterli ilgiyi göstermedigim icin oldu bu yagciklarr püüh banaa :D

• Evre evre oluşur herşey yağcıklar geldiyse demekki aktivite şart ;)

• Ya ben bisey dicem 2 yildir fitness yapiyorum ben kaslarim falan iyi durumda ozellikle kol ve karin ama alt karin ve ic bacak sorunu var onun icin ne dusunursunuz?

0|0
    0|0
    • Alt karın için leg raise en etkili egzersiz ama karında deri altındaki beyaz yağı yakman uzun cardiyo ve diyet gerektirir ayrıca squat abductor ve lunge etkili olabileceği gibi yerde kalça egzersizleri etkili olur

• Var salonda ya tamamdir totalde 8 tur atiyorum

• Ok şimdiden kolay gelsin

• Gerek yok spor yapıyorum zaten

0|0
    0|0
  • kilo vermek istemiyorum ama fitleşmek isterdim

0|0
    0|0
    • Koşu hızlı tempo yürü birde ağarlık çalış zımba gibi olursun

• Ben kas yapmak istiyorum

0|0
    0|0
    • Eğer bir salona gidiyosan serbest ağarlık çalışmanı ve her adele grubundan çalışmanı öneririm mesela göğüs, omuz, sırt, biceps, triceps, önbacak, arka bacak alt mide üst mide...

• E ağırlık çalışıcam tabii. 5 kilo kas zor mudur yapmak

• E biraz zor ama düzenli ve sıkı çalışma ile uzak değil

• Bennn :)

0|0
    0|0
  • Beennn bana yardım helpppp lütfen nolur kanka

0|0
    0|0
  • 160 boyum kilom 82 +0 rh kan grubum ne önerirsiniz?

0|0
    0|0
    • Şekerli ve gazlı içeceklerden uzak duruyoruz öncelik bu fast food ve işlenmiş gıdalardan da.. Sadece su içiyoruz ve düzenli yürüyüşler düzenliyosunuz 45 dk

• ayda kaç kilo verebilirim sizce? ben günde iki öğün yiyorum birde ara öğün

• Ayda kaç kilo verebilirsn ona bir yorum yapamıyorum ama sen dediklerimi aynen uygula 4 hafta sonra bakalım duruma göre

• Boyum 161 kilom 72 ne önerirsiniz

0|0
    0|0
    • Kan grubunuz ne?

• :) zaten günde bir saat yürüp diyet yapıyorum ama yeni başladım ne kadar zamana farkedilir

• En az 4 haftada farkı hissedersin 8 haftada baya yol katetmiş olacaksın

• boy 1.67 kilo 55-56 kan grubum o+ , 5 kilo vermek istiyorum

0|0
    0|0
  • 1 haftada diyet ve spor yapmadan 4 kilo verdirtebilir misiniz? Hayir dediginizi duyar gibiyim..

0|0
    0|0
    • Hayır ama ödem söktürücü kürlerle fark olabilir

• Yeşil çay , maydonuz suyu ve l-karnitin nokta atışı

• ödemden kastiniz fazla su ve toksinler falan mi acaba?

Erkekler Ne Diyor 6

• Hocam nasıl kilo alabilirim?

0|0
    0|0
  • Kilo almak isteyene yardımcı oluyomusunuz :)

0|0
    0|0
  • 70 kiloyum ve son 5 aydır çok göbek yaptım. 175 cm boy var ama göbek çok kötü duruyor. nohut yuymuş tırtıl gibiyim. yardıma açığım

0|0
    0|0
  • var ben :D

0|0
    0|0
    • Herhangi bir direnç antrenmanı yapıyorsan kısaca bilgi ver dostum boy kilo

• Red-bull bikere başlıca düşman ve sık sık ama az tüketeceksin

• Eyvallah sagolasin

• Boy uzatmaya yardımcı oluyormusunuz abicim

0|0
    0|0
    • Yaş kaç dostum 20'ye kadar iskelet yapısına yayılan growth hormonu salgılaması durur

• Salona gitmeden olmuyor öyle olsa ben salona gitmem hiç

0|0
    0|0
Yükleniyor...