Arkadaşları ağzımı arıyor olabilirler mi?

hoşlandığım biri var ve kimse benim ona olan duygularımı bilmiyo ama bana gelip bizi çok yakıştırdıklarını söylüyolar ve bunu söyleyen onun arkadaşları acaba ağzımı arıyo olabilirler mi? zaten inkar edemedim ama evet de demedm ne düşünücem bilmyrm sonsuza dek kaybetmyeceğimi bilsem smdi söylerim ama :( ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Söle söle ^^^ bişey olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• son cümlenle neyi kastettin?evet ağzını arıyor olabililer birinden hoşlandığının bilinmesi için illa sözel iletişime geçmen gerekmez birisiyle.çok kezbansındır bakıyorsundur aç kurtlar gibi herkes farkeder böyle olur gider.örnek verdim alınmaca yok

0|0
    0|0
    • sizi çok yakıştırıyorum bayadır sen ne düşünüyosun onun hakknda dedi nden byle bişey söyler ki insan?

• hmm anladım.sen yinede aldın mesajı

• off off! :(

• Ortami iyiidareett naza da cek umit de kirma orta orta surdurmeye devam et ilgili erkek tuzaga yavas yavas kendiliginden gelir zati

0|0
    0|0
  • Biraz risk al bence zaten bu sekildede senn değil bence git söyle en azndan sonucun ne oldguunu görür arafta kalmazsn

0|0
    0|0
    • aynı ortamdayız ya düşünmüyrm derse yüzüne nasl bakarm

• kötü bişe yapmıyosunki neden bakmayasın ona karşı güzel şeyler hissetmen suçmu sanki olmazsada unutmaya çalısır yoluna bakarsn

• böyle olmazsa dye korkuyrm

• Vakit kaybetmek boşa söyle kurtul.

0|0
    0|0
  • söyle o zaman ne kaybedersin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kendine sakla sakla ne olacak o duygular. böyle sorular sormayın kendınızı uzmeyın gıdın soyleyın olsun bıtsın. ıcınde durdukca bır işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • Birinden hoslandigini soylemek neden zor geliyor anlamis degilim :/

0|0
    0|0
  • Söyle kabız olma.

0|0
    0|0
  • kötü niyetli birileri değilse ağzını aramalrında sorun yok bende hoslanıosan doğruyu söyle en azından yakısıomussunuz bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...