91 doğumluyum hiçbir futbol klübüne gitme şansım yokmu? :(

Sorum gayet açık arkadaşlar 91 doğumluyum hiçbir futbol klübüne gitme şansım yokmu?:(( Hani bi klube gidip ordan bank asyaya gitmek ordanda süper lige veya direk bankasyaya ?

Güncellemeler:
Okul olduğu için hiçbir klube gitmedim şimdiye kadar ama kendime aşırı güveniyorum.

0|0
2|16

En İyi Kız Görüşü

• Geçenlerde maç programı izlerken Sergen'in güzel yorumlarına denk geldim ve dinledim ; Dedi ki şimdi ki gençlik çok şanslı.. Şuan türk futbolunda top oynamayı bilen yok, bunu değerlendirin gençler. Eskiden ne yetenekler vardı ortasahada hücumda.. Şimdi iki pas yapmayı bilsen bir koşu yapsan Türkiyede ki 4 büyük takımdan birine rahat girersin, gerçekten şimdiki gençlik bunu değerlendirsin dedi. Haklı aslında geç kalmış sayılmazsın, hatta geç başlayan büyük futbolcularda var. Yanlız oyalanmaman lazım direk kendini göstermen lazım alt yapı felan hikaye.

0|0
    0|0
    • Ama diğer klupler yaştan dolayı almazlar ki mecbur alt bır takıma gıtcem amatör.s

• Muhtesem futbol oynasan belkimi ? Ulan muhteşem futbol oynayan birini göstersene bana kayseride :)) Şaka gibisiniz yemin ediyorum.

• Haklısın :)

Kızlar Ne Diyor 1

• arda 21 yasında avrupa kupasının en önemli golcülerinden biriydi bundan sonra olmaz bosver ben de bi ara gitmek istemiştim ama bu yastan sonra olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• geç kaldın.sadece amatördeki takımlara girebilirsin

0|0
    0|0
  • çok geç. az çok biliyorum bu işleri. mesela yeğenim doğdu. 15 günlük daha . 5 yaşından itibaren futbol okuluna vermeyi düşünüyorum. sen olmuşsun 21 yaşında. Bende çok pişmanım evdekiler keşke verseydiler futbol okuluna küçük yaşta. Mesela mourinho topa vurmayı bilmez. futbolcu değildi ama şimdi dünyanın en iyi teknik direktörleri arasında. Mourinhonun yolundan gidiyorum. kim bilir ileride belki türk futboluna katkıda bulunurum.

0|0
    0|0
  • illa gidersin.sana su tiyoyu vereyim.Suan senınle aynı kalıtede top oynayan 1000 adam varsa askerlık,sigara,evlilik gibi sebeplerden bir çogu sporu bırakacak yani belkı 2 sene 4 sene sonra bi bakmıssın dikkat cekıcı hatta 2.ligte top oynayacak kadar yeterlılıktesın,tabii bu sure zarfında sende tecrubeler kazanacaksın.tavsıyem ne olursa olsun pes etme ara verme bi gun bi yerde istedıgın yerde olacaksın.bol şans

0|0
    0|0
    • İnşallah öyle olur benımde var normalde askerlık ama tecıllı baya :(

• Grafite en büyük örneği :)

0|0
    0|0
  • yeteneğin varsa sorun yok kardeşim git söyle sen klplere illa şans verirler veya tanıdık bi dayı falan bul

0|0
    0|0
    • Söyleyeceğim bakalım çünkü hayatta iyi yaptığım ve isteyerek yaptığım tek şey.

• gerçekten mi?

• heee bnde ınanmıodm hatta çevreme anlatıodm dalga geçiyolardı:D kmlgı gösterınce g't oluyolar:d

• bende 90'lıyım, çok iyi futbol oynardım bi' zamanlar beşiktaşın alt yapısında oynuyordum, babam saolsun futbola bi' küstürdü beni, bırakıp gittim, şimdi çok pişmanım.. halen eskisi gibi çok iyi oynadığımı söylüyorlar, ama çok idman eskiğim var, bende tekrar başlasam acaba bi' yerlere gelebilirmiyim ki ://

0|0
    0|0
  • Olur,ama şu anda 3 büyüklerin alt yapısına giremezsin.15 en geç 16 yaşından sonra o konu kapanır amatöre girip ordan bank asyaya 4-5 seneye geçebilirsin,ordan da 3 büyüklere 27-28 yaşında olabilirsin,neden olmasın.

0|0
    0|0
  • uzaktan bir akrabımız vardı amatörtü 27 yaşında profosyenele gecti şansını dene bence

0|0
    0|0
  • 13-14 yaş sonrası çok zor

0|0
    0|0
  • Hangi şehirde oturuyorsun?Bir tane 3. lig takımına git, seçmelerine katıl..Veya kendine o kadar güveniyorsan, antrenmana çıkmak istiyorum beni görün beğeneceksiniz falan de, şans verirler..Ama ben o kadar iyi olduğunu sanmıyorum..

0|0
    0|0
    • Lanet olsun oku oku oku dediler gerçi okudumda hayatımda hiç içki sigarada kullanmadım hızıma güveniyorum zaten bu yüzden gidemedim :(

• İStanbulda bana kulüp mü soruyorsun :) 100den fazla amtör takım var, git birine..Orda biraz geliştir kendini, sonra yükselirsin..

• Bu yaşta imkansız,halı saha devam

0|1
    0|0
  • kondisyonun çok iyiyse ve gerçekten yeteneğin varsa ancak

0|0
    0|0
  • en geç 12 yaşında , bir alt yapıda olmalıydın. sanki biraz geç kalmışsın.

0|0
    0|0
    • Baya gec kaldım okul yuzunden benım yaşım şuan 12 nin tersi 21 lanet olsun ya

• kader ne yapalım , çok istiyorsan bir aamtör kulube git , hevesini alırsın biraz.

• Çok zor ama Hagi veya Sergen gibi bir yeteneğin varsa olabilir.

0|0
    0|0
  • 94 doğumlu için ?

0|0
    0|0
  • çok geç dostum

1|0
    0|0
Yükleniyor...