Fitness mi Yuzme mi?

4 aydir kendi basima kilo vermeye calisiyorum 8 kilo falan verdim ancak gobegim halen yerinde duruyor cok sinir bozucu. Spora baslamayi dusunuyorum sizce fitness mi yuzme mi? Not: Hic yuzme bilmiyorum 0'dan baslayacagim

• Fitness
    33% (10)31% (11)32% (21)Oy Ver
  • Yuzme
    67% (20)69% (24)68% (44)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Peki neden yuzme? Kardio ve agirlik daha faydali degil mi? Sonucta kosu vs. en cok kalori yaktiran sey ve agirlik calismak oturdugunuz yerden daha cok kalori yakilmasini sagliyor?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzme de hem bütün vücut çalışır hemde su içerisinde yağ yakımı normal şartlardan 2 kat fazla olduğu uzmanlarca kanıtlanmış. Yüzme bilmiyorsan mantığı şu su üzerinde evde uyuyormuşcasına kendini serbest bırak suyun kaldırma kuvveti seni kaldırıyor zaten ellerini hafif hareket ettirsen ilerleme kaydedersin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yüzme

0|0
    0|0
  • yüzme yüzme :D

0|0
    0|0
  • Yuzme

0|0
    0|0
  • Göbek hala duruyosa demek ki beslenmende sıkıntı var. Şekeri yağı karbonhidratı kesmeden istediğin kadar spor yap yine gitmez.

0|0
    0|0
  • Fitnesss yaparsan surekli yapmak zorundasın bırakma gibi şansın yok ve fitnesss da belli bölgeleri calistiriosun bütün kasları aynı anda calistiramiosun eğer bırakırsan eski halinden daha kötü olursun ben yaşadım 1 sene gittim ve bıraktım yüzme ise daha iyi vücuttaki tüm kaslar hareket ediyor senin için saglikli olan yüzme..

0|0
    0|0
  • yüzme

0|0
    0|0
  • Yuzmek cok iyi sporur tum kaslari calistirir, fakat sana önerim en etikili sonucu 3 temel kuralla alirsin. Diyet, fitnness, ve kardiyo.

0|0
    0|0
  • Beklentinin ne olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • Bayanlar için yüzme iyidir, ama göbek var diyorsun onu yüzmeyle eritemezsin.

0|0
    0|0
  • Fitness
    göbeği eritir

0|0
    0|0
  • yüzme tabiki tüm vücudu birden hareket ettiriyosun

0|0
    0|0
  • Göbeği mekik eritir.
    Sabah 15-20 akşama yakın yöne aynı oradan yeter
    Alistikca artirirsin

0|0
    0|0
  • Yüz. Bütün vücudun çalışsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yüzme kesinlikle, sıfırdan başlasan bile. Fitnessta bölge bölge çalışıyosun bildiğim kadarıyla. Ama yüzmede tek bir anda tüm vücudun çalışıyor

0|0
    0|0
  • bu mevsimde yüzme kış aylarında fitness..

0|0
    0|0
  • Yüzmeyi tek geçerim.

0|0
    0|0
  • İnternette bakarsan yüzme daha çok kalori yakiyor

0|0
    0|0
  • Yüzme daha iyi

0|0
    0|0
  • Yuzme