Futbolda değişik taktikler.

kaleci hariç diğer 10 kişi omuz omuza verip çok sıkı yuvarlak yapıp ortalarına topu alsalar karşı kaleye gitseler gol pozisyonu yaratsalar, hakem bu takımı nasıl böyle yapmasını engelleyebilir? ya da neye dayandırarak engeller?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gece gece güzel fikirler ortaya çıkıyor bende hep bir futbolcu topu ayağıyla sektirip topu formasının içine alsa hamile bir kadın gibi karşı kaleye bu şekilde girse gol sayılır mı bunu düşündüm . Sonuçta el kullanmıyorsun .

0|0
    0|0
    • top saklamakda kusurlu hareket olabiliyor biliyorsun di mi senin dediğin olayı yapınca çift vurus veriyor hakem

Kızlar Ne Diyor 2

• Ofsayt , bildim mi .?

0|0
    0|0
  • Bu sırada karşı takımının futbolcuları evde televizyonmu izliyor olacak ? Bu ne mantıksız sorudur lan, varsayalım onlarda dairenin yanına girmeye calısacaktır maç amerikan futboluna döner. Bu sivri zeka anca bir gs liden çıkar doğrumu tahmin ettim ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• değişik bir düşünce :)

0|0
    0|0
  • olmaz, imkansız. baktılar adamlar kaleye dayandı, içlerinden biri o yuvarlaktakilerden birine yumruk atar tekme atar, foul yaptırır ;)

0|0
    0|0
  • kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf :D

0|0
    0|0
  • karsı takımn oyuncular o daırenın ıcıne gırmeye calısmak ısterler o zamanda daıre ıcıne almayıp yiterlerse hakem faul calar olay bıter herkes dagılır.ıyı geceler :D

0|0
    0|0
  • Barçaya karşı yararlı olur.

0|0
    0|0
  • Amerikan futbolu gibi bir şey olur o da:)

0|0
    0|0
    • ofsayt olur o yahu kalecinin görüşünü engeller bu arada karşı takımda orta sahada toplanır düz bir şekilde al sana bariz ofsayt:D

• Fenerbahçeden 4 tane yeyince yeni taktikler üretmeye çalışmaya başlamışsın :)

0|0
    0|0
    • fener 4 attı diye ağlasaydık kadıköyde gs kupa kaldırdığı için senin cinsiyet değiştirmen gerekirdi.

• Evet, bir Beşiktalı olarak, Kadıköyde G.Sarayın şampiyonluk kutlaması ne kadar koydu bi bilsen :)

• off bu çok iyiydi bea

• karşı takım komple topun arkasına geçer ofsayta sokar i*neleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...