Topuklu ayakkabıyla koşmak..Bu nasıl bir yetenektir? :)

gün içerisinde şahit oldum.. hanım ablayı bi kere daha görebilsem en kalbi duygularımla tebrik edecem.. uzaktan bakınca, bacağın kalçadan bağımsız, kalçanın gövdeden bağımsız, gövdenin kafadan ve dolayısı ile ayaktan bağımsız gibi durduğu, fiziki korelasyonun dibe vurduğu bir eylem resmen.. bu nasıl bir yetenektir? onların üzerinde 2 adım atmak bile doğa üstü güç gerektirir gibi geliyor şahsen bana..

ördeklerin yumurtadan çıkar çıkmaz suya dalıp yüzmeye başlaması gibi acaba sayın hanım insan kişileri de belli bir yaşa gelince iç güdüsel olarak mağazadan alıp giyiyorlar mı bu topuklu zamanzingoları? yoksa ön eğitime filan tabii tutuluyorlar mı? :)

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Topuklu ayakkabıya düşkün biri değilim ama küçüklükten beri düz zeminde parmak uçlarında yürüyen biriyim o yüzden ilk topuklumu giydiğimde zorlanmamıştım, koşabiliyorum. :))) Bu da benden sana gelsin. link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• aynen 100 m yi 20snyede koşabilirim :D

0|1
    0|0
  • şahsen tespitlerin çok yerinde çünkü bizi okadar şık gösteren bir şeyin aslında eziyet olmaktan başka bir işe yaramadığı gerçek:) şahsen ben zorunlu olmadığım muddetçe giymiyorumm:) hele hele koşmakmı asla:)

0|1
    0|0
  • ne diye giyerler bilmemki alıcaksın nıke dan spor ayakkabıyı işte o kdr :D

0|1
    0|0
  • Dediğin gibi yaratılıştan gelen bir özellik. Ben de topuklu ile koşabilirim. Her gün yürüyorum.

0|1
    0|0
  • Derler ki 10 cm topukla kosabilen varliga neyin imkansizligindan bahsediyorsun seen :D dogal yetenek iste :D

0|1
    0|0
  • zorunda kalmadıkça giymem :D benim yerimede tebrik et.

0|1
    0|0
  • Ben de alısmaya calısıyorum derken doktrmı vapura kosarken yaptım bir an olimpyta katılmıs gibiydim ama su var yururken bie can acıtan o ayakkabı kostuktn sonraki agrısı tahmin edileemz

0|1
    0|0
  • Ben yurumeyı dahı beceremıyorum bırak kosmayı

0|1
    0|1
  • Ben de o hatunlara şaşıyorum cidden.Onlara eğitim verildiyse bize niye verilmedi?Eğitim almadılarsa bu yeteneklerini kıskanıyorum,hatta çekemiyorum.

0|0
    0|0
  • koşarız biz yeri gelince düşmesini de biliriz lütfen yani :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...