Çok güzel bir söz paylaşayım dedim sizlere yorumlarınız ne olacak acaba?

arkadaşlar nedir bu eski sevgililerden çektiklerimiz hep merak ederiz naparlar ne ederler diye bende eski sevglimi bi site üzerinden takip etmekteyim ayrılmayı o seçse de bunun bedelini ikimzde ağır ödüyoruz ve ben onun paylaştığı bi söz onu yazıorm size

Her şey üstüne gelip seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde sakın vazgeçme!İşte orası kaderinin değişeceği noktadır...

siz kendinizi benm yerime koyun bunu yazsa eski sevgiliniz ne düşünürdünüz?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• düşünme sanane ki ondan , bitmiş gitmiş işte ne yapacaksın... dua et birlikte olmamısın , şanslısın yani..

0|0
    0|0
    • neden öyle dedin ki şimdi :(

• o anlamda demedim bn dediğini kapamaya çalıştım ama anlaşılmadı sanırım

• çok kızlar var , sevgilis olduguna pişman sonuçları ağır oldu, iş işten geçmiş.. bak sende bir şey yok hiç yoksa en büyüğünden kurtulmusun , yerinde olmak isteyen yüzlerce kız bvar , birde o boyutta düşün...

Erkekler Ne Diyor 6

• ben eski sevgililerimi hiç merak etmedim açıkcası hep ciddi bir ilişki için yola cıktık fakat ayrılıklar herşeyide bitiriyor

0|0
    0|0
  • yani insan bir karar verirken binkere düşünüp bir kere karar vermeliyani hiçbir zaman pişmanlık duyacağın bir kararı vermeyeceksin

0|0
    0|0
  • O çocuk oraya ne yazsa sen üstüne almaya eğilimlisin.

0|0
    0|0
    • evet :) çünkü çok söz yazan biri değil uğraşmazdı bunlarla melankolik takılıo şimdilerde.

• zarf atmis zarfa gelme

0|0
    0|0
    • yaa öyle mi dersin ne gbi sence?

• bu mevlana hazretlerinin bir sözü üstüne alınma bence herşeyi..

0|0
    0|0
  • arkadaş çok üzülmüş bu üzüntü sonucunda da asıl hakettiği yere ulaşacağını düşünüyor.

0|0
    0|0
    • hakettiği derken beni unutmak ve yoluna devam etmesi mi sence?

• aynen öyle

Kızlar Ne Diyor 5

• yani pişman olmaya başlamış demektir

0|0
    0|0
  • benimkide bende unuturum senisarkısını calmış ben caldım ya oda calmiş sarkılar sıladan yeni birhayat kurdum

0|0
    0|0
  • hiçbirşey düşünmem.Böyle şeyleri üstüme alınacak zamanları çoktan geçtim.

0|0
    0|0
  • Hiçbişey dusunmem eskide kalmıs farkındaysan

0|0
    0|0
  • Oylesine yazmiss umutlnma

0|0
    0|0
Yükleniyor...