Bira, şarap ve şampanyanın tadını merak ediyorum.

arkadaşlar votka,tekila gibi şeyler acı olmalı onları tahmin edebiliyorum da .. yemeğin yanında bayıla bayıla içtikleri bira,şarap ve şampanyanın tadlarını çok merak etmişimdir sırf meraktan alıp ağzıma sürmek istemiyorum şuana kadar sorduğum kimsede adam gibi cevaplar vermedi aranızda içenler tadını anltabilirmi neye benzer bira biraz mide bulandırıcı duruyo gibi kokusuda öyle ama şarap,şampanya daha bi iştah açıcı gibi duruyor :D ..herneys bunların tadı neye benzer acımı ekşimi tatlımı tuzlumu nedir nasıldır tarif edin?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Biranin tadini tarif etmek gerekirse kesinlikle elma çürüğü tadı var:)) ama visky katogorisinden kesinlikle chivas regal royal salute 22 yillik gecmisi ile viskinin agababasi olarak bilinir.

kokusunun bile bir viskiseveri mest ettigi dusunulurse icmesinin orgasmic tadlar yaratacagi hic suphesizdir:)) şiddetle tavsiye ediyorum..

0|0
    0|0
    • viskhinn babası jack daniels diye biliyorum bu arada viskinin tadı nasıl nedense onunda tadınınşeklersiz çay gibi olduğunu düşünürüm :D

• İki viskyde yanyana koyup istediğine sorabilirsin :))jack daniels sinifta kalir bı denersen hak vericeksin eminim:)) buarada sek içenler çoğunluktur veya soda ile! ben icetea ile içiyorum yanindada sağlam bi çikolata stoğunun bulunmasi gerekir:)tadina gelicek olursak pek tarifi olmayan bi tat:))

Erkekler Ne Diyor 19

• AğLaSaM SeSiMi duYaR mısınız, Mısralarımda; Dokunabilir misiniz, Göz yaşlarıma, ellerinizle?

(üşendim diğer küçük hafleri büyütmeye ki sen anladın zaten)

0|1
    0|0
  • Bira yeni içmeye başlayanlara değişik bi tat olarak gelir güzel de değil aslında tad olarak ama sürekli içersen güzel gelmeye başlıyor tadı bunu yaşayarak öğrendim . Şampanyanın çok ayırt edici bi tadı yok hani herhangi bir şeye benzetilecek bi tadı yok diyeyim ne içtiğini pek anlamıyosun içerken hafif içki zaten . Şarap dersen şarapda çok farklı secenekler var köpek öldürenden tut bilmem nerelere kadar çok ama çok hafif acımsı bi tadı ekşiyede yakın acayip :D

0|0
    0|0
  • bak harbıden öyle dolandırmıcam. ben adam gibi direkt söylüyorum. yok bozuk sirkeymiş yok oymus buymus. biranın tadı bok gibi işte. acıkca böyle. lafı dolandırmaya gerek yok. kesınlıkle birayı koklama zaten içemeden kusarsın. tadıda kokusu gibi bok gibi. bira kafa olmak için içilir. adamın parası yoktur mecburen biraya kalır alır 15 tlye 3 kutu bira. tadıda bok gibi içersin kafa olmak için. hee hep içe içe tadına alısırsın artık gitgide kötü gelmez ama ilk içişlerinse 1 kutuyu bile bitiremessin ya da zar zor yavas yavas bitirirsin anca. tabi biraz hafifliginede baglı. miller içersen bir kutuyu bitirirsin ilk denemende. ama tuborg kırmızı gibi extra gibi şeyleri zor bitirirsin 1 kutusunu bile sen.

0|0
    0|0
    • Biranın tadını benzettiğin şeylere bakarak içki kültürü zayıf bir genç olduğun belli. Ne yazık ki ülkem insanı birayı tuborgla efesle bitiriyor fakat şöyle bir şey de var ki bu güzel iki marka dışında alman biralarından tut da İsveç de ki özel üretimler bu bira denen içkiye güzellik katan bir fark olarak karşına çıkar. Bende soran insana cevap olarak şunu söyleyebilirim ki biranın tek bir tadı yok her bir marka farklı bir tat demek. Biraya tadını veren şeyler mayalanma süreci şerbetçi otu malzeme katım oranlarından tutta malzeme kaliteleridir. Sen bunları yok sayıp da fok gibi kelimelerle tarif edersen sadece ayıp etmiş olursun demedi deme.

• @TibetHan bunu yazdığımda 1 bucuk sene önceydi galba. Şu an alkolik oldum bira su gibi geliyor. ne varsa içiyorum

• hadi birayı tahmin etmişsin ona başka açıklamaya gerek yok Şarapta yanında yediğin yemegin yagına tuzuna göre tadı değişir Şarap gerçekte durduk yere içmek için değildir çünkü şarap bir kültürdür bir zevktir. Şampanyaya gelincede şampanya açılışında iyi patlamaz ise bu şampanyadan tat alamassın hafif gazozumsu bir tatla çok hafif agır bir tat alırsın şampanyada öyle ölümüne içilmez :)

0|0
    0|0
  • Haram olan hiçbişeye yanaşma müdürüm napacan tadını tuzunu?

2|3
    0|0
  • alkol kullanmayan birine hepsinin tadı iğrenc gelir. bira ekşimsi şarap şampanya da kekremsi olur diyim sadece.

0|0
    0|0
  • Alkole malkole ne grk var meyva suyu,kola,gazoz,fanta,meyveli soda,burn,istanblue,redbull eger biraz kafa istiyorsan malt içecegi,cin iç derim şahsen ben bunları içiyorum alkol yok ...

0|1
    0|0
  • insanın başına ne geliyorsa meraktan geliyor. içki içmek vücut acısındanda cok zararlı islam acısındanda

0|0
    0|0
  • şerbetin tadını zemzemin tadını merak etmezsiniz zaten hiç..

1|2
    0|0
    • onları içtimde merakım geeçti

• yok ya içicem demiyorum zaten umarım içmem yani sadece tadlarını hep merak etmişimdir bende sordum böyle bi site buluncca

• ben yıllarca ankarada barmenlik yaptım tövbe ettim artık içmiyorum yıllardır bazen canım ister gibi oluyor ama tadı aklıma gelince kusasım geliyor anla sen işte

• ilk defa ıcıcen ıcın tatlarını beyenıcegını zannetmıyorum guzel tatlı bışey olsun kafada olım dıyosan muzlu likör süt karışımını tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • bıra vodak tekılayı geçde bence sen sadece ılk başlangıc olarak beyaz şarap dene tadı bıraz eksımsı olabılır bun ıcınde bı çözüm var sprite ıle karıstır beyaz şarabı daha mükemmel olur tadını da almıs olursun tavsıye ederım...

0|0
    0|0
  • hem merak ediyorum diyorsun hem de sırf meraktan agzıma sürmem diyorsun bu neeyyyy laaaayynnn :D

0|0
    0|0
  • ilk defa içen birine hepsi acı gelir zaten ama şu var ki sarhoş olmak çok güzel insan bebek gibi oluyor...

0|0
    0|0
  • şarap bozuk sirke gibi. şampanya gazoz gibi.. ama biraz anlatılmaz yaşanır dene :)

0|0
    0|0
  • bira hayatta yemekle içilmez, acıdır, şarap da içtim vişne suyunun biraz daha acısıdır

0|0
    0|0
    • orda hata yaptım ymekten kastım çerez cips çikolata falan

• şarap eşkimsidir şampanya şurube benziyor bira çok az acıdır ama iyidir tadı

0|0
    0|0
  • Tadıyla bağlantın varsa sakın tuborg special içme iğrenç ama seviyorum bendekide zihniyet.

0|0
    0|0
  • Yemeğin yanında bayıla bayıla bira içildiğini ilk defa duydum.

0|0
    0|1
  • bebeğim ya meraktan ya y...tan diye bi laf var bilir misin ? öcü mü sandın bunu al iç ne var bunda ? he şampanyayı biraz zor tadarsın , çok ucuz bi içecek değildir ama diğerlerini iç, beyaz şarap meyvasuyu gibi geliyo bana, kırmızı şarap daha keskindir. biranın içinde alkol yok derecede az zaten, gazlı bir içecek, arpadan yapılır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya aslında annem izin verse ben böyle şeyleri çok merak ediyorum hatta içmeyi de bayağı isterim. bir ara kırmızı ve beyaz şarap da içmiştim ama o zaman 14 yaşındaydım ama şarap hariç hiç bir şey içmedim. bir arkadaşım biranın çok güzel olduğunu votkanın biraz ağır olduğunu söylemişti ve o 14 yaşında falan evde nerdeyse her gün içiyodu tabii ki aşırı değil. şarabın tadı biraz ekşimsi ilk içtiğimde kötü gelmişti ama sonra sevmiştim

0|0
    0|0
  • ilk içişte tadları çok kötü geliyor ama sonra alısıyorsun ve içmek istiyorsun :D

1|0
    0|0
  • Tadları tek kelimeyle çok iğrenç içersen kusarsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...