Sorarken bile utanıyorum ama psikolojim bozuluyor.

arkadşlar üni 1. sınıftayım şu anda sınıfta arkamda bi çocuk oturuyor çok yakın arkadaşım ve yanımda da sevglm oturuyor geçen gün konuşurken (ismi kafadan sallıyorum) mehmet telne bakablr mym dedm bak dedi bakarken galeriye girdm gezinirken çocuğun hiçç olmayacak çıplak fotosunu gördüm hiiç çaktrmadım hemen kapatıp geri verdm veee psikolojim bozldu çocuğu her gördüğümde aklıma geliyor bu ve tiksiniyyorum gidip özür de dileyemiyorum yanımda sevglm oturuyor aynı sınıftayız ne yapacağım ben:(

Güncellemeler:
ya suç bende sormadan galeriye girdim ama teli bakabilirmiyim dedğimde kurcalayacağımı biliyordu ve ben girdiğimde galeride en son o fotoya bakılmıştı tel samsung girdiğim gibi o foto geldi önüme

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• zaten gizli sormuşsun utanıyorsunki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• O çektirirken utanmamışda sen baktığın için mi utanıyorsun. Boşver unut gitsin.

0|0
    0|0
  • salla olan olmuş.

0|0
    0|0
  • Kural bir kimsenin galerisine ve mesajlarına girme. Madem telefonu kurcalamak istedin bakarsın nasıl resim çekiyor nasıl müzik çalıyor ya da ne özellikleri var :) Kaşınmıssın biraz da :) kim bilir mesajlarda neler var girdin mi mesajlara :D

0|0
    0|0
  • fırlamanın önde gideniymiş :)

0|0
    0|0
  • ne işin var galeri de özel yerlerde adam senle kavga etse haklı

0|0
    0|0
  • büyütülecek bir şey değil yakma kafana kimse bilmiyo ki senin gördüğünü unut gitsin

0|0
    0|0
  • sanki babaannesini banyoda gördü bu telaşın ne ? karşı cinsten bu kadar korkmayın bişey olmaz, ne gördün ki bu kadar tiksindin ? ayrıca bu herif gay mi la niye çıplak fotosunu çekmiş :D

1|0
    0|0
  • gayet normal benim ki bozuk hemde 3-4 senedir kişilimi kaybettim resmen mal gibi yaşıyorum dünyadan haberim yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Pipi görmemiş gibi hayatına devam edeceksin.

0|0
    0|0
  • ben senin yerinde olsam o telefonu o çocugun kafasına çarpardım ve bidada suratıma bile bakma derdim

0|0
    0|0
    • özeline girmesi ayıp olandı, kimsenin mahremine girme hakkımız olduğunu düşünmüyorum. Kaldıki o bak dememiş. Bence suçlanacak tarafı yanlış veriyorsunuz 58kader58

• bence görmeni istedi o pislik herif

• kader , ağır feministlik kokusu alıyorum :D yahu olan olmuş niye takıldınız bu kadar ?

• sevgilinin telinde arkadaki cocugun fotosunu mu gördün?

0|0
    0|0
Yükleniyor...