Maya takvimi, arı maya, bira mayası bence hepsi aynı.

21 aralık'a inananlar varmı çok merak ediyorum doğrusu örneğin o şirince köyünde kıyamet kopmucağına inanıp ordaki otellerde yer kalmaması gibi başka zihniyetlerde varmı acaba burda

2|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• bizim insanımız biri birşey söylesede inansam yorum yapsam inansam uygulasam. aman allahım yanıp tutuşuyorlar. bu aynı küçükken oynadığmız kulaktan kulağa oyunu gibi. en baştaki a der diğeri z anlar. biri demiştirki 21 aralıkta birşey olacakmış. o değişir kıyamete döner. bizim insanımız böyle. kader kısmet diyelim :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 21 aralıkta kıyametin kopacağını sananlar ayrı bir vaka hele o şirince denen yerde kıyamet kopmyacağını sanan salaklar ayrı bir vaka. E be yavrum kıyamet kopacak olsa bile Dünya toptan gidecek sen neyin kafasını yaşıyorsun? Tövbe... Sonra neden insanlar salak.

0|0
    0|0
  • Arkadaslar 21 aralıkta kıyamet kopmayacak , Kur'anda cuma günü kopacak yazıyor 21 aralık hangi güne geliyo? Cuma 1 sn Şu Sığınakların Yeri Nerdeydi... :D :D :D

1|0
    0|0
  • doğa afetleri olabilirdeee kyamete var daha alametini görmeden gelmez

0|0
    0|0
  • Ben mayalara inanıyorum herşey inanmakla başlar :P

Ama gölün maya tutacağına ^^

0|0
    0|0
  • kimi şirincede dio kimi fransada bi köyde dio, herkes dübüründen bişi uyduruo amk.

0|0
    0|0
  • hayırlısıyla bir atlatsak şu maya saçmalığını, beyni olmayan insanlar yüzünden çektiğimiz eziyete bak ya :)

0|0
    0|0
  • seni tebrik ediyorum , sonunda normal düşünen biri paylaştı bunu .. millet kafayı yemiş anlatıyorsun anlamıyor , müslümanalrdan bile inanan var , ayet hadise inanmaz elin mayasına inanır işte !

0|0
    0|0
    • Normal düşunmemek gibi bir sey olamaz yani sonucta biri ortaya bir la atti ve butun salaklarda buna inandi evet 21 Aralik ozel bir tarih dunyada o da Kışa geçisin baslangic tarihi bunun baska bir aciklamasi olamaz yani Allahtan baska birinin bunu bilebilcegine inaniyorlarsa diyicek soz yok

• kıyamet kopacağı tarihi ALLAH bilir , hadislere göre 10 alametin gerçekleşmesi lazım kopması için bunlar : hz. mehdi zuhuru , decca çıkışı , hz. isanın inmesi , yecüc mecüc ... dabbe ve en son güneşin batıdan doğuşudur... güneş batıdan doğduğunda hadislere göre dünyanın 120 sene ömrü kalacak , o dilimde din tamamen unutuluacak , bir ALLAH diyen kalmayacak işte kıyamet bu kafilerin üstüne kopacak , müslümanalrın değil.. dehşeti onlar görecek..

• ben inanmıyorum

0|0
    0|0
  • inandığım tek şey şuan çoğu kişi sana içinden saydırıyor 18291827 kere 21 aralık sorusu soruldu :D

1|0
    0|0
  • Bnce tahmin edemediler bu zamana kadar gelinecegini yazik onlarda insan:D

0|0
    0|0
  • maya takvimine göre kıyamete inanmıyorum ama, maya takviminin etkisine inanıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• böyle zihniyetler olduğu sürece bu kafada insanlar olduğu sürece bizim sırtımız yere gelmez :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...