O çirkin iç bacaklar?

Zayıf bir insanım ama eskiden yapmış olduğum hatalar yüzünden yağ oranım baya arttı. bende egzersiz, diyet, kondisyon, kardio vs başladım. şu an iyi gidiyorum ama tek sorunum iç bacaktaki yağlanmamı diyim sarkmamı diyim bilemiyorum ne olduğunu bende çok çözemedim. görüntüsü hem daha kalın hemde biçimsiz gösteriyo vücudumu. şu an çözüm sıkılaştırmakmı yoksa yağ yakmakmı onuda bilemiyorum. lütfen yardım edin bir tavsiyeniz falan varsa söyleyin. şu an boyuma göre 5kilo daha zayıfım eğer zayıflamaya devam edersem bu iç bacak kaybolurmu? yoksa kilo versem bile o sarkmış gibi olan görüntüsü kalırmı? lütfen yardım! hiç cevap bulamadığım tek soru bu

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• İdeal kilondan 5 kilo azsan zaten daha fazla kardio yapmanın bir anlamı yok. Bölgesel sıkıntın varsa ki öyle görülüyor , bölgesel sıkılaştırma hareketleri yapabilirsin. Bolca hareket var bacak bölgesini sıkılaştırmak için. Düzenli bir şekilde yaparsan rahatça fayda görürsün :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kalmaz kalmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Az ağırlık, çok tekrar. Bu şekilde devam et. Çok ağırlıklar kalınlaşmaya neden olur, az ağırlık sıkılaşmaya. Ben de ideal kilomdan 6 kilo azdım ama göbeğim vardı. spora başladım. Şimdi ideal kilomdayım ama karın kaslarım bile belirginleşti. Proteine özen göster, şeker ve yağı olabildiğince çıkar hayatından.

1|0
    0|0
Yükleniyor...