Bir insanı evinden atmak ne kadar mümkün?

hemen konuya giriyorum. mesela 10 dairelik bir bina düşünün. diğer bina sakinleri bu binada oturan 1 kiracıyı evden atabilir mi yani isterlerse çıkarabilirler mi birde kiracıların evsahibi onları çıkarmaktan yana değil ama diğer daireler o kiracıyı istemiyor:( yasal olarak kiracıyı evden atabilirlermi? kardesim ve 3 arkadaşı izmire çalışmak için gittiler ve oturdukları evde böyle bir sorun yaşıyorlar bekar oldukları için bu konuda bilgilerinizi paylaşırmısınız yasal olarak

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Atabilmeleri için bina sakinlerinin %51'i atılmalarına destek verirlerse ve şikayet sebeplerini bildirirlerse bal gibi mümkün olur. Eğer o bahsettiğin kiracılar sadece ekmeğinin peşinde olup, binadakilerin karı, çocuklarına yan gözle bakmazlar ise kimse onları dışarıya atma vicdansızlığında bulunmazlar. Atılıp, atılmamalarına aslında o kiracılar hal ve hareketleriyle karar verir...

2|0
    0|1
    • beni rahatlattınız teşekkür ederim

biz küçük bir ilçede büyüdük oraların insanları nasıl bilmiyoruz

• teşekkürler kardeşim

• Rica ederim. Bu konuya takılmayın, atılsalar bile koca kentte illa ki başlarını sokacak bi' ev bulurlar. Hem bu onlara ders olur:)

Erkekler Ne Diyor 5

• arayın ev sahibini ya bu adam gider yada biz bırakıyoruz deyin. ev sahibi kesin çıkartır o adamı. Sözleşme yaptılarsa bilemem.

0|0
    0|0
  • Kat Mülkiyeti Kanunu çerçevesinde çok sıkı koşullar var. Ama mümkün.

0|0
    0|0
  • imza toplarlarsa atabilirler diye biliyorum. o değil de naptın apartmanda?

0|0
    0|0
    • ben orda degilim kardeşim ile arkadaşları beraberler

• Herkes şikayetini belirtirse atabilir elbet.

0|0
    0|0
  • bekar olunca haliyle komşular rahatsız oluyor. ama atamazlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...